29. 3. 2019

Novinka pod lupou: Sherwood (Youtube)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Sherwood
Žánr Animovaný, Dobrodružný
Stanice Youtube
Premiéra 6. 3. 2019
Vysílání celá série k dispozici

Délka pilotu: 22 minut

Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Robin z Shwrwoodu je mladá hackerka, která celý svůj život myslela, že je sirotek. Když ale záhadný náramek odemkne jedno velké tajemství, její život se obrátí vzhůru nohama. Robin spojí síly se skupinkou odpadlíků, kteří ji naučí pravé hodnoty lásky, věrnosti a oběti.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Ale jo, to bylo celkem roztomilé. Doufám, že tentokrát mě neukamenujete, když řeknu, že tento seriál je vhodný i pro děti. Jde o takovou moderní verzi Robina Hooda, což je ostatně napsáno i v titulkách přímo v epizodě. Samozřejmě jdeme s dobou, takže tu máme v hlavní roli mladou nadanou hrdinku. Ale to nevadí, je to sympaťačka.

Pilot svou krátkou stopáží uteče jako voda. Navíc se v něm stane opravdu dost, nechybí akce ani napětí. Tak jsem si říkala, že kdyby to byl hraný seriál, mohlo by mě to opravdu bavit. Možná tak nějak podobně si představuju, že vypadá Arrow nebo Flash, ale to nemůžu posoudit, protože u obou seriálů jsem viděla jen pilot, a to navíc před mnoha lety.

Sherwood má sympatické postavy a tajemství, co se doopravdy stalo s rodiči hlavní hrdinky. Je fajn, že nejde jen o epizodní podívanou, ale bude se tu rozplétat i něco trošku hlubšího, což si fanoušci určitě užijí naplno. Jo a abych nezapomněla, animace vypadá pěkně. Konečně jednou.
  • zábavný příběh
  • spousta akce
  • sympatická hrdinka
  • spíše pro děti
  • osobně by se mi víc líbila hraná verze
60 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
Martysek

Martysek

Zrovna jsem si říkala, jestli by to bylo vhodné pro děti, takže jsem ráda, že to je v recenzi zmíněné....
před 100 týdny
pataaaaaa159

pataaaaaa159

Nejlepší je se podívat na imdb.com na Parents Guide
před 100 týdny
hacker3985

hacker3985

takže jsem viděl první epizodu a je to jasný dnes večer bude na co koukat. Ragelly prosím vybírej víc...
před 100 týdny
Další články k tématu