Facebook Twitter E-mail
2. října 2012

Společnost Shondaland prodala dvě nové komedie

Produkční společnost Shondaland, kterou vlastní tvůrkyně Grey's Anatomy Shonda Rhimes, prodala dva projekty stanici ABC. Prvním z nich je půlhodinová komedie I Hate La Dudes, druhým pak komediální drama The Mix.

I Hate La Dudes vypráví příběh mladé žurnalistky, která se zrovna přestěhovala do Los Angeles. Ta se brzy stane úspěšnou spolumoderátorkou chlapské internetové talk show. Kromě toho se ovšem žena musí vypořádat s novými pravidly randění v andělském městě.

Scénář napsala Issa Rae, která je zároveň producentkou.

The Mix je pak o veřejných a rozhodně ne osobních životech pěti velmi odlišných žen, které sedí v „horkých křeslech“ jakožto vlivné moderátorky ranní talk show.

The Mix napsal John Hoffman. Stejně jako Rae u I Hate La Dudes i Hoffman u svého seriálu bude sloužit jako hlavní producent.

Shonda Rhimes má v letošní sezóně v programu tři vlastní seriály. Vývoj nových projektů proto nechala na své produkční partnerce Betsy Beers.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 267 týdny
Jestli to píšou na imdb, tak tam mají jako TV Film označené všechny piloty,...
haroska
před 267 týdny
No doufejme, že obojí projde, protože vše od Shondy většinou stojí za to:)
phoebess
před 267 týdny
Ahá, sem zas o něco chytřejí :D Přesně tak :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY