Facebook Twitter E-mail
3. října 2012

Střípky: Mafie, doktorka i nové epizody pro rané favority

Mafie žije dál!

Kabelovka HBO v úterý oznámila, že se hitové dobové drama Boardwalk Empire (Impérium: Mafie v Atlantic City) dočká čtvrté série!

Třetí řada měla premiéru 16. září, dosud byly odvysílány tři epizody.

„Tvůrce seriálu Terry Winter, producent Martin Scorsese a zbytek jejich skvělého týmu pokračuje ve vymýšlení a produkování neodolatelné show, která nikdy nezklame a vždy překvapí a pobaví,“ řekl ředitel programu HBO Michael Lombardo. „Jsme nadšení, že můžeme tuto jedinečnou show přivést zpět ve čtvrté sérii.“

Minulý měsíc získal seriál čtyři ceny Emmy – režie, výtvarná složka, kinematografie a vizuální efekty.

Od jednoho bručouna k druhému

Lisa Edelstein, známá svou rolí doktorky Cuddyové v Housovi, bude hostovat v novince CBS Elementary.

Herečka v osmé epizodě ztvární Heather Vanowen, charizmatickou ředitelku významné personální agentury.

Heather je popisovaná jako bystrá a sebevědomá. Se Sherlockem se setká během jeho vyšetřování smrtelného bombového útoku, o kterém se detektiv domnívá, že byl mířen právě na její společnost.

Od té doby, co herečka odešla z House, se objevila v hostujících rolích v The Good Wife (Dobrá manželka) nebo soap opeře Childrens Hospital.

NBC trefilo hřebíček na hlavičku

Vypadá to, že stanice NBC je se svými podzimními novinkami nanejvýš spokojená. Jako první si objednala celé série ke třem seriálům.

Těmi šťastlivci jsou Revolution, Go On a The New Normal. „Jsme ohromeni množstvím představivosti a kreativní režie celého týmu okolo Revolution, nehledě pak na silnou odezvu ze strany publika,“ řekla prezidnetka zábavy u NBC Jennifer Salke. „Také jsme hrdí na náš nový komediální blok, skládající se z Go On a The New Normal.“

Novinky přicházejí v době, kdy internetem prolétla zpráva, že stanice NBC poprvé za posledních devět let vyhrála premiérový týden nové sezóny, co se týče ratingů v cílové skupině 18–49.

„Strategie pro tuto sezónu byla natáhnout co nejvíce diváků prostřednictvím reklamních slotů během olympijských her a poté začít sezónu dříve a silně. Myslím, že jsme toho docílili, i když před sebou samozřejmě stále máme mnoho práce,“ řekl ředitel NBC Robert Greenblatt.

Whoops.. Whoopi!

Whoopi Goldberg přichází do nového nadpřirozeného dramatu 666 Park Avenue.

Moderátorka a herečka/komička bude hostovat v deváté epizodě, která se na obrazovkách objeví v prosinci.

V tomto díle Jane (Rachael Taylor) vyhledá pomoc Maris Elder (Whoopi), tajemné obyvatelky Drake, která pomůže Jane porozumět jejímu nadpřirozenému spojení s budovou. K tomu Maris využije radikální metodu hypnózy.

Kromě moderování jsme herečku mohli před pár týdny vidět v Glee.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 267 týdny
Tak 666 pilot mě fakt překvapil...a to že tam bude Whoopi je sakra dobrá...
BeautifulN
před 267 týdny
Za Go On a Revolution jsem ráda. A na Whoopi už se těším.
Hawlas
před 267 týdny
Za Go On jsem rád, Revolution nevím, The New Normal neviděl (je to dobré...?)...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY