8. 4. 2019

Seriálové osudy: Killing Eve

Seriálové osudy: Killing Eve

Kabelovka BBC America dnes prodloužila své úspěšné drama Killing Eve (Na mušce) pro třetí řadu. Fanoušci si tak aktuální druhou sérii můžou vychutnat naplno a bez obav z osudu seriálu.

Rozhodnutí není překvapením. Seriál si od začátku získal velkou přízeň kritiků i diváků. Točí se okolo dvou žen, které stojí na opačné straně zákona, ale spojuje je stejná posedlost a jeden brutální čin. Jde o adaptaci románů od Lukea Jenningse.

Třetí řada bude mít novou showrunnerku, hlavní scenáristku a výkonnou producentku v jedné osobě. Suzanne Heathcote vystřídá na této pozici Emmerald Fenner, která měla na starosti druhou řadu a která seriál převzala od tvůrkyně Phoebe Waller-Bridge.

Seriál loni dokončil první sérii s rekordem. Nielsen v číslech Live+3 zaznamenal stoupající tendenci epizodu od epizody u klíčových kategorií 25–54 a 18–49 let. Finále první série získalo 1,25 milionu diváků, což byl oproti premiérové epizodě nárůst o 86 procent.

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Destinytte

Destinytte

Z druhé série je venku zatím jen jeden díl, ale milovala jsem ho stejně jako celou první sérii. Takže třetí...
před 70 týdny
Kyra01

Kyra01

To je skvelá správa.
před 70 týdny
Moryart

Moryart

Nevím jestli pokračovat :/
před 68 týdny
Další články k tématu