18. 4. 2019

Seriálové osudy: The Gifted, Rel

Seriálové osudy: The Gifted, Rel

Během noci se na Foxu odtajnily osudy hned dvou seriálů – superhrdinského The Gifted (X-Men: Nová generace) a komediální novinky Rel. Ani jedna z těchto zpráv není pro fanoušky příznivá.

Stanice Fox zrušila The Gifted po druhé sérii, seriál se v příští sezóně již nevrátí. Je tu potenciální šance, že by mohl najít nový domov u Disneyho, jelikož patří do marvelovského X-Men univerza a produkuje ho 20th Century Fox TV, která je součástí společnosti Disney. Nicméně žádné konverzace ohledně přesunu seriálu v současnosti neprobíhají.

Protože Fox už nemá žádná majetková práva na tento seriál, hrají ratingy mnohem významnější roli. Seriál si vedl dobře online, nicméně televizní sledovanost nebyla nijak slavná.

Po první sérii se s námi loučí Rel, takže asi většina lidí bude slavit bodíky v tipovačce. Nejde o žádné velké překvapení. Stanice se již na podzim rozhodla neobjednat další epizody první řadě, naopak ji zkrátila ze třinácti na dvanáct. Ačkoliv měl seriál dobrý slot po Family Guy, slednovanostně jej nedokázal využít.

Seriál navíc zasáhla těžká ztráta týden po odvysílání finále. V lednu spolutvůrce a výkonný producent Kevin Barnet náhle zemřel během dovolené v Mexiku.

Další díly seriálu
Kdo dočetl až sem, musí zaručeně likovat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře10zobraz všech 10 příspěvků
A.R.G.U.S.

A.R.G.U.S.

Já jsem rád, že Gifted zrušili, doufám, že Amy Acker si brzy najde jiný seriál, který zvládnu sledovat...
před 131 týdny
IP Freely

IP Freely

Tak to třeba i dokoukám, když to už skončilo. :)
před 131 týdny
Redmarx

Redmarx

No tak docela velka skoda, ikdyz castecne uzavreny »SPOILER«, ale pokracovat to dal mohlo, skoda. Sci-fi je...
před 131 týdny
Další články k tématu