Facebook Twitter E-mail
1. května 2019

Máme za sebou další SZCon

O víkendu se v Praze uskutečnil v pořadí již pátý SZCon alias setkání fanoušků seriálů a našeho webu. Už před pátou hodinou jsme se v sobotu 27. dubna začali scházet v pražské Koulovně. Do hodiny nás bylo třicet, celkem se pak letošní účast vyšplhala téměř ke čtyřicítce účastníků!

Jedli jsme, pili jsme, hráli jsme bowling a zábavnou hru o náš putovní pohár, kterou nám ochotně připravila Tempy (díky!). Z původního rozdělení do pětičlenných týmů po dlouhém rozzařování nakonec do finále jednotlivců postoupil tým ve složení xtomas252, Channina, Anetka888, Lemonie a smarinka. Ti se pak utkali o celkové umístění. Na třetím místě skončil xtomas, druhá příčka připadla smarince a pohár si s sebou domů odnesla Anetka, které se podařilo jej vyhrát už podruhé.

Speciální díky patří loňskému vítězi _-0-_, který se o pohár skutečně královsky postaral, dal ho znovu dohromady a přinesl ho pečlivě zabalený.

U bowlingového turnaje jsme nakonec měli velký nedostatek míst. Zamluvili jsme čtyři dráhy, ale na další dvě bychom týmy nakonec dali taky dohromady. Každopádně v našem mini bowlingovém turnaji tým SerialZone opět nenašel přemožitele. Nutno říct, že je to zcela určitě tím, že jsem letos nebyla sama členem týmu, takže jim to neměl kdo pokazit :-) Každopádně SZ měl nejlepší výsledek týmu s 526 body a megawir zajistil nejlepší výsledek jednotlivce 146 bodů.

Když ale odmyslíme nás, nejlépe se umístil tým CW Zone s 352 body. Nejlepším individuálním hráčem se stal xtomas252, který nahrál 116 bodů. Nejlepší dámou pak byla smarinka se 109 body, které pak na paty šlapaly Odyssea (104), Anetka888 (101) a Channina (100). Přes sto bodů se pak ještě dostali Fruiko (141), Saigon (134) a Seraphine313 (111) – tedy komplet SZ tým.

Po bowlingu jsme rozdávali trička. Moc nás těší, že jste z nich měli stejnou radost jako my. Příště opět bude možnost objednat si další (se změněnou číslovkou), což platí samozřejmě i pro ty, kteří na sraze nebyli. Takže pokud se vám tričko líbí a budete ho chtít třeba i v jiných barvách nebo stylech, budeme jen rádi, když si ho znovu objednáte. Jsme otevřeni návrhům na barvy a případně i další styly triček, pokut tedy máte nápad (tílka? dlouhý rukáv?), určitě dejte vědět do diskuze. Neúčastníkům srazu trička rozešleme v průběhu tohoto týdne, takže pokud si vzpomenete, dejte potom někdy vědět, že jste je v pořádku dostali.

Zavíračka v jednu ráno nás donutila obléct bundy a vydat se do deště a větru ven. Tak nějak omylem jsme se rozdělili na dvě skupinky. Ta naše šla na hoďku do vedlejšího podniku, kde se mimo jiné rozjela velká debata o Game of Thrones (na sraze samotném se ale probíralo mnohem víc seriálů). Pak už jsme se vydali směrem na Hlavní nádraží, kde jsme vytáhli osvědčený Dobble a krátili si čas, který zbýval do odjezdu prvních vlaků.

Díky všem, kteří si na nás udělali čas a přišli se za námi podívat. Doufáme, že příští sraz bude stejně vydařený a většina z vás se k nám zase vrátí, když už opadne ta prvotní nervozita z neznámého. A pro všechny, kteří se tentokrát neodhodlali: nebojte se nás, my jsme stejní cvoci jako vy, tak se přijďte příště přesvědčit! :-)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Silcasiles
před 32 týdny
Zrovínka jsem si četla článek, když mi přišla trička a moc mě potěšila...
Squerago
před 32 týdny
Fešáci :D
jarda.fial
před 32 týdny
chtěl jsem přijít,ale v době oznámení už jsem si nemohl zařídit volno,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY