Facebook Twitter E-mail
1. května 2019

Máme za sebou další SZCon

O víkendu se v Praze uskutečnil v pořadí již pátý SZCon alias setkání fanoušků seriálů a našeho webu. Už před pátou hodinou jsme se v sobotu 27. dubna začali scházet v pražské Koulovně. Do hodiny nás bylo třicet, celkem se pak letošní účast vyšplhala téměř ke čtyřicítce účastníků!

Jedli jsme, pili jsme, hráli jsme bowling a zábavnou hru o náš putovní pohár, kterou nám ochotně připravila Tempy (díky!). Z původního rozdělení do pětičlenných týmů po dlouhém rozzařování nakonec do finále jednotlivců postoupil tým ve složení xtomas252, Channina, Anetka888, Lemonie a smarinka. Ti se pak utkali o celkové umístění. Na třetím místě skončil xtomas, druhá příčka připadla smarince a pohár si s sebou domů odnesla Anetka, které se podařilo jej vyhrát už podruhé.

Speciální díky patří loňskému vítězi _-0-_, který se o pohár skutečně královsky postaral, dal ho znovu dohromady a přinesl ho pečlivě zabalený.

U bowlingového turnaje jsme nakonec měli velký nedostatek míst. Zamluvili jsme čtyři dráhy, ale na další dvě bychom týmy nakonec dali taky dohromady. Každopádně v našem mini bowlingovém turnaji tým SerialZone opět nenašel přemožitele. Nutno říct, že je to zcela určitě tím, že jsem letos nebyla sama členem týmu, takže jim to neměl kdo pokazit :-) Každopádně SZ měl nejlepší výsledek týmu s 526 body a megawir zajistil nejlepší výsledek jednotlivce 146 bodů.

Když ale odmyslíme nás, nejlépe se umístil tým CW Zone s 352 body. Nejlepším individuálním hráčem se stal xtomas252, který nahrál 116 bodů. Nejlepší dámou pak byla smarinka se 109 body, které pak na paty šlapaly Odyssea (104), Anetka888 (101) a Channina (100). Přes sto bodů se pak ještě dostali Fruiko (141), Saigon (134) a Seraphine313 (111) – tedy komplet SZ tým.

Po bowlingu jsme rozdávali trička. Moc nás těší, že jste z nich měli stejnou radost jako my. Příště opět bude možnost objednat si další (se změněnou číslovkou), což platí samozřejmě i pro ty, kteří na sraze nebyli. Takže pokud se vám tričko líbí a budete ho chtít třeba i v jiných barvách nebo stylech, budeme jen rádi, když si ho znovu objednáte. Jsme otevřeni návrhům na barvy a případně i další styly triček, pokut tedy máte nápad (tílka? dlouhý rukáv?), určitě dejte vědět do diskuze. Neúčastníkům srazu trička rozešleme v průběhu tohoto týdne, takže pokud si vzpomenete, dejte potom někdy vědět, že jste je v pořádku dostali.

Zavíračka v jednu ráno nás donutila obléct bundy a vydat se do deště a větru ven. Tak nějak omylem jsme se rozdělili na dvě skupinky. Ta naše šla na hoďku do vedlejšího podniku, kde se mimo jiné rozjela velká debata o Game of Thrones (na sraze samotném se ale probíralo mnohem víc seriálů). Pak už jsme se vydali směrem na Hlavní nádraží, kde jsme vytáhli osvědčený Dobble a krátili si čas, který zbýval do odjezdu prvních vlaků.

Díky všem, kteří si na nás udělali čas a přišli se za námi podívat. Doufáme, že příští sraz bude stejně vydařený a většina z vás se k nám zase vrátí, když už opadne ta prvotní nervozita z neznámého. A pro všechny, kteří se tentokrát neodhodlali: nebojte se nás, my jsme stejní cvoci jako vy, tak se přijďte příště přesvědčit! :-)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Silcasiles
před 2 týdny
Zrovínka jsem si četla článek, když mi přišla trička a moc mě potěšila...
Butcher
před 2 týdny
Fešáci :D
jarda.fial
před 2 týdny
chtěl jsem přijít,ale v době oznámení už jsem si nemohl zařídit volno,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY