Facebook Twitter E-mail
5. října 2012

Ryan Murphy letos nevymýšlí, ale produkuje

Tvůrce a scénárista Ryan Murphy má letos na obrazovkách tři seriály – Glee, American Horror Story a The New Normal.

V nové sezóně se tedy bude spíše soustředit na produkci nových projektů od jiných autorů. Jeho společnost již dva takové projekty prodala. Jedná se o drama od tvůrce Apolla 18, o které má zájem stanice FOX, a o komedii, kterou koupila stanice NBC.

Oba projekty spoluprodukuje 20th Century Fox TV, pod kterou spadá Murphyho společnost Ryan Murphy TV. Jak Murphy, tak ředitel společnosti Dante DiLoreto budou oba projekty produkovat.

Drama Montauk je popisováno jako rodinný triller. V malém městečku Montauk na Long Islandu se odehraje jedna z největších konspirací v americké historii.

Projekt napsal Brian Miller, který bude zároveň hlavním producentem. Autor s Murphym spolupracuje již delší dobu, již v minulosti spolu napsali sci-fi/horor pro společnost Sony.

O zatím nepojmenované komedii pro NBC se zatím nic neví. Na tvorbě projektu spolupracují scénáristé Matt Spicer a Max Winkleer. Oba také budou produkovat.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

litllewitch
před 267 týdny
Na to drama jsem zvědavá. Konspirační seriály já ráda :).
phoebess
před 267 týdny
Já teda doufám, že ten Montauk bude spíš víc inklinovat k thrilleru, než...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY