24. 5. 2019

Novinka pod lupou: Chambers (Netflix)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Chambers
Žánr Drama, Nadpřirozený, Mystery
Stanice Netflix
Premiéra 26. 4. 2019
Vysílání celá série k dispozici

Délka pilotu: 49 minut

Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Mladá studentka přežije infarkt a transplantaci srdce. Postupně si však začne vybavovat vzpomínky, které nepochází z jejího života.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Nevím, proč jsem si podle názvu myslela, že půjde o obyčejnou půlhodinovou komedii, u které zase budu usínat. Chmabers mě rychle dokázal vyvézt z omylu. Seriál má sice 50 minut, ale dokázal mě upoutat tak, že jsem ani nemrkala od začátku do konce. Opět se dokazuje, že když má něco poutavý příběh, stopáž nehraje roli, protože si ani neuvědomíte, jak dlouho už u toho sedíte.

Jasně, příběh je do jisté míry předvídatelný. Transplantace srdce u podobně temného seriálu jasně bude souviset s nějakými vidinami. Ale to nevadí, že to vlastně víme od začátku. Protože mě osobně hodně zajímá, co se mrtvé dívce stalo a jak se její život bude prolínat do hrdinky.

Tento typ mysteriózního serializovaného příběhu je přesně pro mě. Jde o ideální seriál pro maraton; k dispozici máte díky Netflixu celou sérii, takže nemusíte čekat dlouhé týdny na to, jak se to bude vyvíjet dál, což může být u mnohých seriálů nervy drásající. Těším se, až si pustím i další epizody. Je radost sledovat zábavný příběh v kombinaci s krásným prostředím a výbornými hereckými výkony. I když má seriál hvězdu v podobě Umy Turman, ani představitelka hlavní role se nemá za co stydět, dokáže spolehlivě utáhnout celý příběh a má mou plnou pozornost a sympatie.
  • postavy
  • serializovaný mysteriózní příběh
  • prostředí
  • kamera, střih, hudba, osvětlení
90 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu