Facebook Twitter E-mail
8. května 2019

The CW a NBC objednávají seriály pro sezónu 2019/20

Další den, další čtyři novinky Velké pětky pro sezónu 2019/20. Stanice The CW objednala tři seriály, NBC si ke včerejším dvěma přidává jedno drama. Najdete mezi nimi nějakou novinku, které dáte šanci?

Batwoman

  • drama, akční, komiksový
  • v hlavní roli Ruby Rose

Kate Kane nechybí vášeň pro spravedlnost a ostrý jazyk, který vždy ihned řekne, co si myslí. Kate se vydává do ulic Gothamu jako Batwoman, neskrývaná lesba a pokročile trénovaná bojovnice s uměním najít ty nejhorší kriminálníky ve městě. Ale ještě počkejte a neříkejte jí hned hrdinka. Než se stane v Gothamu symbolem naděje, musí Kate překonat vlastní démony a přijmout naplno své poslání.


Katy Keene

V nadčasovém New Yorku se módní návrhářka Katy Keene setká s Josie Mcoy, která sem právě přijela splnit si své muzikálové sny. Jejich svět je obýván svobodomyslnými umělci včetně záhadné Pepper Smith a broadwayského hudebníka Jorge Lopeze. Jejich cesta ke slávě vede přes mnoho překážek, ale tato nově založená rodina se nezastaví před ničím, aby viděla svá jména v záři světel.

Odchod herečky Ashleigh Murray z Riverdale byl oznámen spolu se seriálovou objednávkou Katy Keene.

Nancy Drew

Příběh se odehrává v létě po hrdinčině maturitě. Nancy Drew byla přesvědčena, že opustí své rodné městečko a odejde na výšku. Ale zasáhne rodinná tragédie, která ji donutí školu o rok odložit. Nancy je vtažena do duchařského vyšetřování vraždy a postupně odhaluje tajemství sahající hlouběji, než si dokázala představit.

Council of Dads

Životy Scotta a jeho celé rodiny jsou obráceny vzhůru nohama, když se hrdina dozví potenciální smrtelnou diagnózu. Je nucen čelit vlastní smrtelnosti a spolu se svou ženou se rozhodne dát dohromady skupinku přátel, kteří budou podporovat jejich rodinu a vést je vším dobrým i špatným, co životní výzvy nabízí.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sandokan555
před 5 týdny
Trochu sa pomiesali texty Katy Keene a Batwoman Jedine co ma ako tak...
TheDanielss
před 5 týdny
Zatím mě nic nezaujalo, počkám až na trailery. Gotham je srdcovka, ale tohle...
Destinytte
před 5 týdny
O Katy Keene jsem už něco slyšela. Zkusím, ale nic pořádnýho od toho nečekám.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY