Facebook Twitter E-mail
5. října 2012

Lhářky zatím nedolhaly a jiné střípky

Lhářky ještě chvíli pravdu říkat nezačnou

ABC Family obnovilo svůj nejpopulárnější seriál Pretty Little Liars (Prolhané krásky) pro čtvrtou sérii.

Série se začne vysílat v polovině roku 2013 a bude mít 24 epizod. Již dříve se ale fanoušci dočkají speciální halloweenské epizody, která se na obrazovkách objeví 23. října. Zbytek třetí série pak poběží od ledna.

Pretty Little Liars jsou nejúspěšnějším seriálem stanice ABC Family, a to ve všech pro stanici klíčových bodech. PLL skončilo v létě 2012 na prvním místě mezi všemi kabelovými seriály u osob 12–34 let (2,6 milionů a 2.8 rating) a u žen 12–34 let (2,2 mil./ 5.0). Dále je to nejlepší skriptový seriál pro ženy 18–34 (1,2 mil./ 3.7) a pro teenagerky (1,0 mil./ 8.6).

Justified bude hrát na komediální notu

Komik Patton Oswalt se objeví ve vedlejší roli ve čtvrté sérii dramatu Justified (Strážce pořádku).

Herec bude v hitovce kabelovky FX hrát Boba Sweeneyho, místního konstábla, který chodil na střední s Raylan a kterého najal právník k tomu, aby hlídal dům Arla.

Oswalt se prý nebude moc krotit během své návštěvy v Harlan County. Bob totiž vypráví svůj pohádkový fotbalový příběh stále dokola, zážitek, který měl za svých slavných sředoškolských dní. Bude prý tak trochu připomínat styl Ala Bundyho.

Již dříve jsme komika mohli vidět v epizoidních rolích v Two and a Half Men (Dva a půl chlapa), The United States of Tara (Svět podle Tary) nebo v Caprice.

Bohatší premiéra Shameless

Vítěz Emmy a držitel nominace na Zlatý globus Bradley Whitford (The West Wing) se objeví v premiéře třetí řady dramatu stanice Showtime Shameless.

Herec bude hostovat ve dvou epizodách. Zahraje si Abrahama, mocného, stylového a sofistikovaného gaye, který je politickým aktivistou.

Whitford je známý především svou rolí Joshe Lymana v klenotu kritiků The West Wing (Západní křídlo). Kromě toho se objevil také po boku Colina Hankse v komedii The Good Guys (Polda a polda) nebo v dramatu Studio 60 on a Sunset Strip.

I Bílý dům bude mít hosta

Komedie 1600 Penn přidává nového herce.

Robbie Amell (Revenge) se přidává k seriálu ve vedlejší roli. Zahraje si DBho, „velmi pohledného mladého muže, který sice není nejchytřejší, ale jeho roztomilá povaha a velké svaly mu pomáhají v tom, aby jej lidé brali jako svého nejlepšího přítele“.

Kromě něj v seriálu z Bílého domu budou hostovat také Rebecca Wisocky, David St. James nebo Rene Auberjonois.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 270 týdny
Ajaj, tak to se 'A' asi jen tak nepřiblížíme...no, snad tomu trochu zvednou...
Dahllia
před 270 týdny
Já popravdě doufám, že natočí poslední sérii a konečně to ukončí. Seriál...
Abbie
před 270 týdny
Nebo ať třeba vymyslí novou zápletku, hlavně aby se čtyři série netočily...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY