10. 5. 2019

Seriálové osudy: Speechless, Splitting Up Together

Seriálové osudy: Speechless, Splitting Up Together

Stanice ABC pokračuje v krvavých zářezech. Jako další přišly na řadu komedie, a to dokonce ani nejde o novinky. Po druhé sérii se rozloučí Splitting Up Together a po třech sériích Speechless (Život beze slov).

Speechless začal před třemi lety hodně slušně, dokázal diváky vzít za srdce svým emotivním příběhem o rodině s postiženým synem, který v televizi dosud nebyl odvyprávěn. Nicméně postupem času se sledovanost vytrácela a letos byl seriál přesunut na páteční večery, kde si vedl velmi slabě. Finále bylo odvysíláno 12. dubna a třetí řada měla v průměru rating 0.8 a 3,1 milionu diváků.

Splitting Up Together startoval loni v midseason a překvapivě si vůbec nevedl špatně. Opět dokázal, že výjimka potvrzuje pravidlo a že i komedie z midseason může slavit úspěchy a dočkat se prodloužení. Letošní druhá série však přinesla ochlazení zájmu. Neočekávalo se, že by stanice seriál prodloužila, takže se překvapení nekoná.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
Další články k tématu