10. 5. 2019

Seriálové osudy: Lethal Weapon, Man with a Plan

Seriálové osudy: Lethal Weapon, Man with a Plan

Tentokrát je tu všehochuť. Do kolotoče přispěly stanice ABC, CBS i Fox.

Stanice CBS prodloužila komedii Man with a Plan pro čtvrtou sérii. Ačkoliv nejde o velký hit, seriál má stabilní sledovanost s průměrným ratingem 1.1 a 6,3 miliony diváků. Navíc komedii produkuje CBS, takže na něm vydělává a snadno jej prodá do syndikace.

Špatné zprávy má Fox. Stanice po třech letech zrušila procedurálku Lethal Weapon (Smrtonosná zbraň). Seriál má za sebou bouřlivou minulost. Loni jej po předchozích neshodách opustil Clayne Crawford, představitel jedné z hlavních rolí. Místo něj nastoupil Seann William Scott. Ve třetí řadě měl odejít po třinácti dílech Damon Wayans, nakonec se ale upsal dalším třem dílům a podle dostupných informací byl otevřen působení v další sérii. Seriál skončil cliffhangerem.

Stanice ABC má méně vzrušující zprávy. Prodloužení se dočkaly reality shows Dancing with the Stars a The Bachelor.

Stránka Deadline oznámila zrušení Proven Innocent, nicméně článek byl ihned stažen, takže šlo asi o předčasné vydání jasně očekávané zprávy. Jakmile stanice Fox zrušení oznámí, napíšeme vám to v samostatném článku. Každopádně s tím počítejte, i když to není zatím oficiální.

Další díly seriálu
Kdo nesdílí, tak taky rozšlápavá dětem bábovičky! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
Další články k tématu