Facebook Twitter E-mail
5. října 2012

Na Touch si musíme počkat déle a další novinky

Žádná láska pro Touch

Gordon Ramsay k záchraně!

Stanice FOX se rozhodla odsunout druhou sérii dramatu Touch až na midseason.

FOX místo toho nasadí od 26. října reality show Kitchen Nightmares právě s Ramsaym. Show tak bude otvírákem pro epizody závěrečné série Fringe (Hranice nemožného).

Posun je výsledkem nepříznivých čísel sledovanosti a ratingů, které stanice v páteční večery dostává (prozatím od osmi hodin běží opakování pěvecké reality show X Factor). Nasazení Kitchen Nightmares by čísla mělo zvýšit, jelikož tato Ramsayho show většinou dokáže k obrazovkám přitáhnout slušený počet diváků.

Ve výsledku se tedy Touch dostane do vysílání až v lednu 2013. Bossové FOXu zatím datum neupřesnili.

Rockové Vánoce na známé adrese

Tegan and Sara přinesou vánoční radost do 90210.

Tato rocková kapela vystoupí ve vánoční epizodě páté série tohoto teenagerovského seriálu, která je naplánovaná na začátek prosince.

Již dříve jsme zmínili, že v seriálu bude zpívat i R&B hvězda Taio Cruz. Ten se objeví ve sté epizodě na středoškolském ple­se.

90210 se s novou řadou vrací na obrazovky již v pondělí 8. října.

Mike & Molly přivítají nového policejního kapitána

Gerald McRaney je zpátky u případu.

Bývalý člen Major Dad bude hostovat v nadcházející epizodě komedie Mike & Molly.

McRaney, který hrál starostu Johna D. ‚Maca‘ MacGillise na CBS se ke stanici vrátí s rolí kapitána Patricka Murphyho, tvrdohlavého policejního kapitána. Bude nadřízený Mika a bude mít zájem o rande s Mikovou matkou Peggy (Rondi Reed).

Herec, jehož seriálová filmografie zahrnuje také Jericho, Longmire nebo Fairly Legal (Kauzy podle Kate), se objeví v epizodě s význačným názvem „Mike's Boss“ (Mikův šéf), která se bude vysílat 29. října.

Andyho minulost jej dohání

Někdo z Andyho (Ed Helms) minulosti se vrací zpět do The Office (Kancl), ale tentokrát zpívá úplně jinou písničku než minule!

Josh Groban se vrátí v poslední sérii jako Andyho mladší bráška Walter Jr.

Waltera diváci poprvé potkali v minulé sérii, když Andy pořádal zahradní oslavu ve Schrute Farms, na kterou se krom Waltera dostavili i jejich rodiče. Tenkrát bylo nad slunce jasné, že Walter je u rodičů oblíbenější (chudák Andy!). Ovšem za ten rok, co jsme malého brášku neviděli, se toho hodně změnilo.

Walter se objeví v epizodě „The Boat“ (vysílá se 1. listopadu) a bude z něj ožrala, který ztratil svou cestu.

Kromě Kanclu se zpěvák objevil i v Glee nebo ve filmu Crazy, Stupid, Love.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Seraphine313
před 262 týdny
Tak teď nevím, co je lepší... Kitchen Nightmares je kvalitní podívaná, a snad...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY