Facebook Twitter E-mail
5. října 2012

Politických konspirací není nikdy dost

Hostages, drama od scénáristy a režiséra Jeffreyho Nachmanoffa (na obrázku), získalo pilotovou objednávku od stanice CBS.

Projekt, na kterém Nachmanoff spolupracuje spolu s Jerry Bruckheimer TV a Warner Bros. TV se inspiruje izraelským formátem.

Příběh se soustředí na rodinu, která je chycená uprostřed velkého politického spiknutí, které navždy změní životy všech členů rodiny.

Hostages bylo původně vyvíjeno pro izraelský Channel 10. Seriál nebyl produkován v Izraeli, ale v USA. Adaptace tohoto námětu si našla cestu ke společnosti Bruckheimer TV, která koupila práva a představila projekt Nachmanoffovi (Traitor).

Scénárista se ujme scénáře a režie. Spolu s Jerrym Bruckheimerem, Jonathanem Littmanem, Givonem, Rotem Shamirem a Chayim Sharirem budou projekt produkovat.

Před nedávnem Nachmanoff režíroval pilot k nadcházejícímu hasičskému dramatu Chicago Fire a také dvě epizody kritiky oceňovaného dramatu Homeland, který je také založen na izraelském formátu.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY