Facebook Twitter E-mail
17. května 2019

Schéma sezóny 2019/2020: Velký přehled

Velký programový přehled pro novou sezónu vrcholí. Všechny stanice již oznámily svá vysílací schémata, potvrdily zrušení a prodloužení většiny seriálů a objednání novinek. Dnes se podíváme na to, kdo proti komu bude na podzim stát.

Ještě než začneme s přehledem, máme pro vás úkol. Projděte si následující tabulky a zkuste se vtělit do amerického diváka. Kdybyste si měli vybrat, na co z nabídky koukat živě, jak byste si váš program sestavili? Které seriály byste upřednostnili před konkurencí? Ukažte nám v komentářích, jak vypadá váš vysněný program na celý týden!

Pondělí         8:00              8:30              9:00              9:30             10:00             10:30      
ABC Dancing with the Stars The Good Doctor
CBS The Neighborhood Bob Hearts Abishola All Rise Bull
The CW All American Black Lightning  –
Fox 9–1–1 Prodigal Son  –
NBC The Voice Bluff City Law

V pondělí večer se v programu představí čtyři novinky. Na CBS pojede jedna komedie a právnické drama All Rise, proti kterému Fox nasadí novou nevšední kriminálku Prodigal Son. Proti Good Doctor se na NBC pokusí prosadit Bluff City Law. Program je vesměs tvořen hodinovkami, pouze na CBS se objeví dva sitcomy. Samozřejmostí jsou také reality stálice v podobě dvouhodinovek DWTS na ABC a The Voice na NBC. Tak co myslíte, uspěje spíše All Rise, nebo Prodigal Son v této nové bitvě tváří v tvář?

Úterý         8:00              8:30              9:00              9:30             10:00             10:30      
ABC The Conners Bless This Mess Mixed-ish Black-ish Emergence
CBS NCIS FBI NCIS: New Orleans
The CW The Flash Arrow  –
Fox The Resident Empire  –
NBC The Voice This Is Us New Amsterdam

Úterní večer je na novinky poměrně chudý. Představí se pouze dvě, a obě navíc na stanici ABC. Jednou z nich je spin-off k Black-ish s názvem Mixed-ish, druhou pak mysteriózní thriller Emergance. Ten to však nebude mít vůbec lehké, jelikož bude stát proti zaběhnuté kriminálce NCIS New Orleans a letošnímu hitu New Amsterdam. Poprvé také uvidíme spolu Arrowa a Flashe v jeden večer. Program CBS a NBC zůstává zcela beze změn, na Foxu doplní závěrečnou řadu Empire doktořina The Resident. Na ABC zůstává zachován dvouhodinový komediální blok, jinak všude máme hodinovky.

Středa         8:00              8:30              9:00              9:30             10:00             10:30      
ABC The Goldbergs Schooled Modern Family Single Parents Stumptown
CBS Survivor Seal Team S.W.A.T.
The CW Riverdale Nancy Drew  –
Fox The Masked Singer Not Just Me  –
NBC Chicago Med Chicago Fire Chicago PD

Ve středu nás čekají tři novinky. Na ABC se objeví drsná detektivka Cobie Smulders v komiksárně Stumptown. CWčko představí mladou a zvědavou Nancy Drew, proti které Fox nasadí adaptaci australského dramatu Sisters s názvem Not Just Me. Stanice CBS a NBC zůstávají opět zcela beze změny, stejně jako dvouhodinový komediální blok na ABC, který se prokázal jako dobře fungující letos v midseason. Také středečnímu večeru nechybí realitky; na CBS se vrátí nestárnoucí Survivor, proti kterému Fox nasadí letošní hudební reality hit The Masked Singer.

Čtvrtek         8:00              8:30              9:00              9:30             10:00             10:30      
ABC Grey's Anatomy A Million Little Things How to Get Away with Murder
CBS Young Sheldon The Unicorn Mom Carol's Second Act Evil
The CW Supernatural Legacies  –
Fox fotbal  –
NBC Superstore Perfect Harmony The Good Place Sunnyside Law & Order: SVU

Ve čtvrtek se můžeme těšit na nejvíce novinek. Stanice CBS nasadí tři, na NBC se objeví dva nové seriály. Jinak se tady ale moc změn neděje. ABC, The CW a Fox zůstávají úplně nastejno, ačkoliv je nutné říct, že Supernatural bude vysílat svou závěrečnou sérii. Největší změnou je bezpochyby absence Big Bangu, takže vlajkovým seriálem večera se na CBS stává Young Sheldon, který bude dělat předskokana novince The Unicorn. Druhým sitcomem stanice pak bude Carol's Second Act, po němž bude následovat drama Evil. Také NBC má ve čtvrtek dvouhodinový komediální blok. Zaběhnuté veterány Superstore a The Good Place doplní hudební komedie Perfect Harmony a komedie o imigrantech Sunnyside, po které se bude vysílat rekordní 21. série Law and Order: SVU.

Pátek         8:00              8:30              9:00              9:30             10:00             10:30      
ABC American Housewife Fresh Off the Boat 20/20
CBS Hawaii Five-0 Magnum P.I. Blue Bloods
The CW Charmed Dynasty  –
Fox WWE's Smackdown Live  –
NBC The Blacklist Dateline NBC

Pátek je šeď a nuda, v podstatě tu není nic nového ani originálního. Nečeká nás ani jedna novinka, všechny stanice sází na jistotu. ABC se opět pokouší prosadit s hodinovým komediálním blokem, který naopak stanice Fox již vzdala a místo sitcomů, které zde byly letos, nasadí od podzimu WWE Smackdown. Na prokletý pátek byly odhozeny také nové Čarodějky na The CW. Zábavnou třešničkou je spárování Magnum P.I. a Blue Bloods; v BB hraje hlavní roli Tom Selleck, který byl hvězdou původního Magnuma.

Neděle         8:00              8:30              9:00              9:30             10:00             10:30      
ABC Kids Say the Darndest Things Shark Tank The Rookie
CBS God Friended Me NCIS: Los Angeles Madam Secretary
The CW Batwoman Supergirl  –
Fox The Simpsons Bless the Harts Bob's Burgers Family Guy  –
NBC Fotbalová liga

V neděli nás čekají tři novinky, z toho jedna neseriálová na ABC. CWčko sází na večer se silnými ženskými hrdinkami a přiřazuje k Supergirl Batwoman. Fox se vrací ke kompletně animovanému večeru a přidává k zaběhnutým veteránům nový animák Bless the Harts. Nově se v neděli bude o přízeň diváků prát The Rookie, který zde bude mít jedinou konkurenci – závěrečnou zkrácenou řadu Madam Secretary.


Tak povídejte, jak by vypadal váš sledovací plán, kdybyste bydleli v USA a koukali se na seriály přímo během jejich vysílání v televizi? Jak to po pohledu na tabulky vidíte vy? Komu věříte a kdo naopak propadne?

Další díly seriálu

Schéma sezóny 2019/2020: NBC (12. 5. 2019)
Schéma sezóny 2019/2020: Fox (13. 5. 2019)
Schéma sezóny 2019/2020: ABC (14. 5. 2019)
Schéma sezóny 2019/2020: CBS (15. 5. 2019)
Schéma sezóny 2019/2020: The CW (16. 5. 2019)
Schéma sezóny 2019/2020: Velký přehled (právě čteš)

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Litocha
před 4 týdny
pondělí - 9-11, možná All Rise, ze setrvačnosti pravděpodobně i Good...
Arkantos
před 4 týdny
Pondelok - nic Utorok - Flash, arrow a zakoncit obcasnym NCIS: NO Streda -...
vuvicom
před 4 týdny
Tak za mě: Pondělí - nic :D Úterý - komplet CW Středa - Riverdale, pak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY