20. 5. 2019

Den v seriálech: Spin-offy Big Bangu, CW crossover a další

Seriálové osudy

American Idol: The Search for a Superstar (American Idol): prodlouženo pro 3. sérii na ABC
The Tick: zrušeno po 2. sérii na Amazonu

Castingy

Jessica Rothe: Utopia (Amazon)
Chris Greene a Sofía Lama: Queen of the South (USA Network)
Priscilla Quintana: Pandora (The CW)
John Lithgow: Perry Mason (HBO)
Jack Huston a Cameron Britton: Manhunt (Spectrum)
Hilary Swank: Away (Netflix)
Paget Brewster: Birdgirl (Adult Swim)
Dustin Nguyen: povýšen mezi stálé postavy ve Warrior (Bojovník) (Cinemax)
Scott Wolf a Riley Smith: Nancy Drew (The CW)
Kenya Barris a Rashida Jones: Black Excellence (Netflix)
Eric McCormack: Atypical (Netflix)
Geena Davis: She-Ra and the Princesses of Power (Netflix)
Isaac Keys: povýšen mezi stálé postavy v Get Shorty, v seriálu se objeví také Michaela Watkins a Seychelle Gabriel

Premiéry

Disenchantment: 20. září na Netflixu
Rick and Morty (Rick a Morty): v listopadu na Adult Swim
3%: 7. června na Netflixu
BH90210: 7. srpna na Foxu
The Rook: 30. června na Starz
Bob's Burgers (Bobovy burgery) (film): 17. července 2020 v kinech

Nové projekty a seriály

Kabelovka Adult Swim objednala pro seriál komedii Three Busy Debras. Seriáls leduje každodenní životy tří žen v domácnosti, které se všechny jmenují Debra. Tvůrkyněmi a hlavními herečkami jsou Sandy Honig, Mitra Jouhari a Alyssa Stonoha.

Autorka Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Sara Shepard bude mít další seriál – Crown Lake na streamovací službě Brat. Příběh je zasazen do 90. let a odehrává se na prestižní soukromé škole. V hlavních rolích se objeví Francesca Capaldi, Kyla Drew Simmons a Emily Skinner.

Kabelovka TBS objednává komedii Chad. Herečka Nasim Pedrad zde ztvární hlavní roli čtrnáctiletého perského puberťáka, který je prvákem na střední škole a chce se stát populárním. Chadova přátelství i zdravý rozum dosáhnou limitů, protože hrdina používá jakékoliv taktiky, aby si na svou stranu získal populární děti ve škole.

Streamovací služba CW Seed vyvíjí dva nové seriály – hraný The Pledge a animovaný Deathstroke: Knights and Dragons. The Pledge je hororová komedie zasazená do strašidelného vysokoškolského sesterského spolku. Deathstroke se ponese ve stejném duchu jako Vixen a The Ray z CW Seed.

Netflix objednává seriál The Magic Order. Pět rodin kouzelníků přísahá, že bude chránit svět. Nyní musí bojovat proti nepříteli, který je postupně zabíjí. Během dne žijí jako naši sousedé, přátelé a spolupracovníci, ale v noci se proměňují v lučištnice, mágy a čaroděje, kteří nás chrání od temných sil.

Amazon objednává YA drama Panic podle stejnojmenného románu od Lauren Oliver. Panic se odehrává v americkém maloměstě, kde se maturanti účastní soutěže, která jim má dát šanci uniknout. Letos se ale pravidla změnila. Hrdinové se musí rozhodnout, kolik jsou ochotni riskovat, aby se dostali ven.

BBC Two objednává dvoudílnou minisérii Salisbury, která sleduje důsledky otravy novičokem v Salisbury.

Hulu vyvíjí YA fantasy The Eyes of the Dragon od Stephena Kinga, které by mělo být odpovědí na úspěch Game of Thrones. Příběh se odehrává ve fiktivní říši Delain a sleduje dva bratry prince v boji o moc a cestě k ní.

Další střípky

Designated Survivor (Prezident v pořadí) se dočká korejského remaku.

Unbreakable Kimmy Schmidt se vrátí na Netflixu v roce 2020 s interak­tivním speciálem. Vrátí se všichni hlavní herci.

Sedmá řada Brooklyn Nine-Nine (Brooklyn 99) bude mít 13 epizod, seriál se vrátí v midseason.

USA Network chystá na rok 2020 reboot hubnoucí reality show The Biggest Loser.

Last Man Standing (Poslední chlap) se bude v příští sezóně vysílat ve čtvrteční večery. Na své místo v programu si však bude muset počkat až do doby, než skončí fotbal. Ve čtvrtek se k němu poté přidají novinky Outmatched a Filthy Rich.

Stanice ABC se chystá ještě více propojit Grey's Anatomy (Chirurgové) a Station 19. Chce vytvořit jeden společný sdílený svět, čímž reaguje na úspěchy dvou crossoverů z letošní sezóny. Jak to ale konkrétně bude vypadat, to zatím nevíme.

Stále je tu šance, že by se Emily Bett Rickards mohla vrátit do finále Arrow. „Pokud Emily bude mít čas a showrunneři vymyslí dobrý způsob, jak ji vrátit na scénu, tak bychom ji rádi znovu přivítali. Jinak jsem ale spokojený s tím, jak jsme se s její postavou rozloučili,“ uvedl během Upfronts ředitel stanice Mark Pedowitz.

The CW chce vyvíjet další spin-offy k Jane the Virgin, a to navzdory tomu, že ten letošní s názvem Jane the Novela nebyl vybrán pro seriál.

Stanice CBS by v programu nevadily další spin-offy The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku). Vše ale záleží na Chuckovi Lorremu, který se aktuálně soustředí na nově objednanou komedii Bob Hearts Abishola. Prozatím jsou tedy další spin-offy v nedohlednu.

Velký CW crossover Crisis on Infinite Earths zahrne všech pět superhrdinských seriálů – Arrow, The Flash, Supergirl, Batwoman, Legends of Tomorrow. První tři části se budou vysílat v prosinci, další dvě (včetně v midseason premiérujících Legend) se v programu objeví na začátku roku 2020.

Dirty John se ve druhé sérii přesune ze stanice Bravo na USA Network. Premiéra bude v roce 2020.

Ačkoliv drama Power po šesté sérii skončí, kabelovka Starz vyvíjí hned čtyři spin-offy. Pro jeden z nich už se sešli scenáristé, aby pracovali na příběhu.

Trailery

Rick and Morty (Rick a Morty)


Legion


Watchmen


BH90210


Baskets


Big Little Lies (Sedmilhářky)


Euphoria


Party of Five (Správná pětka)


Pose


His Dark Materials


Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
A.R.G.U.S.

A.R.G.U.S.

His Dark Materials vypadá parádně, knihy jsem nedávno četl a vypadá to, že půjde o kvalitní adaptaci :)
před 87 týdny
Micuda98

Micuda98

Která Korea? :D
před 87 týdny
Tempy
před 87 týdny
Další články k tématu