27. 5. 2019

Novinka pod lupou: L.A.'s Finest (Spectrum)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název L.A.'s Finest
Žánr Drama, Akční, Komedie
Stanice Spectrum
Premiéra 13. 5. 2019
Vysílání pondělí, 21:00 hodin

Délka pilotu: 44 minut

Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Syd Burnett dostane novou parťačku Nancy McKeenu, pracující mámu se zamotanou minulostí. Syd je tlačena, musí zjistit, jestli její neomluvitelný životní styl nezpůsobuje více škody než užitku. Tyto dvě ženy se moc často neshodnou, ale najdou společnou řeč, když přijde na lovení těch nejnebezpečnějších kriminálníků v Los Angeles.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Tohle mě bavilo! Upřímně, nečekejte žádný super zázrak. Ale jako akční zábavná odlehčená pohodovka je tohle ideální. Hned jsem si vzpomněla na filmové Mizery, stejně jako na Lethal Weapon a podobné typy seriálů, mezi které tato novinka perfektně zapadá.

Moc se mi líbí, že v hlavních rolích vidíme dvě badass hrdinky. Samozřejmě je tu na první pohled jasná typizace postav, ale zvraty na konci ukazují, že ne vše je takové, jak to na první pohled vypadá. Seriál v pilotu nabídl spoustu materiálu na serializovanější dějové linky, které budou zcela zřejmě doplňovat klasické epizodní případy. Tato kombinace je pro mě obecně hodně zábavná, takže schvaluju.

Byla jsem docela překvapená, když jsem ve jménech viděla Jessicu Albu. Upřímně, ani bych ji nepoznala, i když jsem si hned říkala, odkud ji znám. Přísahám, že ta ženská se možná trošku mění, ale rozhodně nestárne. S Gabrielle má skvělou chemii, takže nezbývá než doufat, že tam nebude žádné drama za kamerou, jak tomu bylo u Lethal Weapon, a tyto dvě dámy spolu nějakou tu sezónu vydrží.

Samotný epizodní případ byl předvídatelný a dost přitažený za vlasy, ale to je asi základ u tohoto typu seriálů, které se vyžívají v akčních honičkách, špinavých přestřelkách a ohnivých výbuších.
  • hlavní hrdinky
  • zábavná akce
  • spousta materiálu pro serializovanější dějovou linku
  • předvídatelný případ
70 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
marvio

marvio

Dáli bůh titulky, nebo se seriál objeví někde v českém znění, určitě zkusím.
před 79 týdny
Šárka Gorolová

Šárka Gorolová

já se na to chystám už taky, ale upřímně jsem to nikde na netu nenašla :-/
před 76 týdny
Calderon

Calderon

Titulky jsou již k dispozici na první dva díly a na dalších se pracuje
před 74 týdny
Další články k tématu