27. 5. 2019

Novinka pod lupou: Mr. Black (Network TEN)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Mr. Black
Žánr Komedie
Stanice Network TEN
Premiéra 7. 5. 2019
Vysílání úterý, 20:30 hodin

Délka pilotu: 22 minut

Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Osmačtyřicetiletý pan Black je bývalý sportovní novinář v důchodu, který je nucen čelit vlastní smrtelnosti tváří v tvář. Má nemoc, která mu křiví kosti. Chodí s hůlkou a jezdí na elektrickém skútru. Sice žil svůj život naplno, ale nemá sebemenší touhu odejít v klidu do nekonečné noci, zvlášť proto, že na světě je ještě tolik věcí, kvůli kterým se jde vztekat. Hrdina je nucený přestěhovat se ke své dceři Angele a jejímu citlivému příteli Finovi, aby se o něj starali.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Teď jsem dopsala názor na It's Bruno a chce se mi brečet, protože tu mám hned další seriál, který je naprostý odpad a nechápu, proč vůbec něco takového vzniklo. Asi si začnu počítat, kolikrát mě napadá za tu sezónu otázka, jak něco takového mohlo vůbec vzniknout a jestli opravdu existuje někdo, pro koho se takový seriál může stát srdcovkou. Takový člověk snad neexistuje.

Hlavní hrdina… no, vlastně jsou dva. Jeden je naprosto otravný nesympatický bručoun, který miluje znepříjemňovat svému okolí život. Takovým lidem bych nejraději vrazila, ať se trošku vzpamatují a přestanou být osinou v zadku protože, na to nikdo není zvědavý. A ten druhý je stejně velký tragéd, který se bojí před tchánem i nadechnout; prostě přecitlivělý trapák, kterému je z každého křivého slova do breku. Ideální dvojka.

Nenašla jsem tu žádný vtip. Dobře, kdybych byla vřelejší, asi by mě potěšila narážka na Lásku nebeskou, když se bručoun snaží zeťovi omluvit pomocí textu na velkých kartičkách. Ale opravdu mi to tady moc nesedělo, asi kvůli tomu, že jsem v předchozích 12 minutách seriál naprosto odepsala.

Podle mě nemá smysl sledovat dál, ale co já vím, třeba právě tohle je seriál podle vkusu milionů lidí.
  • nesympatičtí hrdinové
  • hodně urážek a trapnosti, málo vtipu
10 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
andrea168

andrea168

Celou dobu jsem mela obrovskou chut zmlatit toho precitliveleho pitomce. Mit neco takoveho doma, tak se asi...
před 86 týdny
Další články k tématu