30. 5. 2019

Novinka pod lupou: The Ninth (CBC)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název The Ninth
Žánr Komedie, Sportovní
Stanice CBC
Premiéra 16. 5. 2019
Vysílání čtvrtek, 22:00

Délka pilotu: 22 minut

Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Proč by někdo chtěl hrát baseball za Toronto Boxsprings? Jde o hodně špatný tým v té nejpodřadnější lize. Vlastní je chátrající obchod se zlevněnými matracemi. Dokonce i jejich šatna nestojí za nic – je totiž umístěná v zatékajícím sklepě v místním baru.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Řekla bych, že mi to připomíná Blue Mountain State, ale trošku se bojím, že tím urazím pár lidí tady na SZ, kteří ten seriál docela žerou. Za mě je The Ninth tuctovka, která sází na trapný humor a nemá, co nabídnout.

Pokud si pamatuju dobře, pilot má kolem dvaceti minut. Za tu dobu se tam nestane vůbec, ale vůbec nic. Parta lidí ze sportovního týmu jde na párty, kde se snaží házet jeden opilecký nevkusný vtip za druhým, a najednou bum, konec. Na to, že má jít o sportovní komedii, tak tady ze sportu vidíme maximálně uniformy v úvodní scéně.

Postav je tu asi sedm, takže je jasné, že ve dvacetiminutovce nemají nijak velký prostor k tomu, aby zazářily. Bohužel se ale ukazuje, že tato doba stačí k tomu, abyste si k nim vypěstovali negativní vztah. Opravdu jsem tam nenašla nikoho, kdo by mi byl sympatický a kvůli komu by stálo za to se sledováním pokračovat. Byla jsem ráda, že to mám za sebou a můžu na to v klidu zapomenout.

Komedie to u mě mají vždy těžké. Tato neobstála na plné čáře.
  • bez vtipu
  • nesympatické postavy
  • sportovní komedie bez sportu
10 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Kdo nesdílí, tak taky rozšlápavá dětem bábovičky! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu