5. 6. 2019

Seriálové osudy: Happy, Deadly Class, The Ranch a další

Seriálové osudy: Happy, Deadly Class, The Ranch a další

Během včerejšího dne a noci bylo rozhodnuto o čtyřech dalších seriálových osudech. A jak vidno, stanice a streamovací služby měly doslova smrtící náladu. V dnešním článku máme celkem nulovou úspěšnost, tzv. všechny čtyři seriály byly zrušeny a s novými epizodami se již nevrátí.

Stanice Syfy zrušila seriály Happy! a Deadly Class. Happy se dočkal dvou sérií, Deadly Class neprošel přes novinkovou první řadu. Oba seriály jsou komiksovými adaptacemi a v současnosti probíhají snahy o jejich přesun na jiné stanice. Podle dostupných informací za zrušením obou stojí nízká sledovanost.

Důvod zrušení seriálu Sneaky Pete po třetí sérii nebyl oznámen. Streamovací služba Amazon se rozhodla čtvrtou řadu neobjednat. Seriál se tak rozloučí trojkou, která se začala streamovat 10. května.

Sitcom The Ranch byl již dříve prodloužen pro čtvrtou sérii. Nyní bylo oznámeno, že ta bude pro seriál poslední. Dvacet závěrečných epizod bude opět rozděleno do dvou částí, z nichž deset se bude vysílat ve druhé polovině letošního roku a deset v roce 2020. Po natočení těchto dvaceti dílů se z Ranče stane netflixácký nejdéle běžící sitcom. Předčí dokonce i Fuller House, který zakončí své vysílání finální pátou řadou a bude mít celkem 75 dílů.

Celkový přehled

Deadly Class: zrušeno po 1. sérii na Syfy
Happy!: zrušeno po 2. sérii na Syfy
Sneaky Pete: zrušeno po 3. sérii na Amazonu
The Ranch: zrušeno po nadcházející 4. sérii na Netflixu

Další díly seriálu
Na tyhle čudlíky nesmíš klikat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
Sarrah

Sarrah

Tak Deadly Class zamrzel... Teraz aspoň budem dúfať že ho zachráni iná stanica.
před 90 týdny
hanee

hanee

Škoda Happy! a ještě větší škoda Deadly Class. Snad vyjdou snahy o přesun aspoň u Deadly Class.
před 89 týdny
ragelly

ragelly

Tak určitě, holka 😅 O 73 týdnů později a jdu na Deadly Class. Happy stále neviděno, Stan Against Evil...
před 16 týdny
Další články k tématu