Facebook Twitter E-mail
6. října 2012

Taming of the Shrew - Julia Roberts produkuje!

Julia Roberts se vrací ke spolupráci s Elaine Goldsmith-Thomas. Společně se vrhnou do projektu Taming of the Shrew.

Taming of the Shrew je půlhodinová komedie z pracovního prostředí, kterou ve středu koupila stanice ABC. Hereččina firma Red Om Films, 3 Arts, kde je Goldsmith-Thomas manažerkou a producentkou, a ABC Studios budou sloužit jako hlavní producenti projektu, který nijak nesouvisí se stejnojmennou hrou Williama Shakespeara.

Projekt vymyslel Marc Hyman (Meet the Fockers). Hlavními postavami jsou tyranská ředitelka společnosti a její tým, který se ji snaží krotit.

Pro Goldsmith-Thomas, která se ke společnosti přidala loni na podzim, je toto první projektová sezóna. Její spolupráce s herečkou začala již před třiadvaceti lety, kdy byla na začátku její hvězdné kariéry její agentkou. Kromě tohoto projektu společně dámy produkovaly dva filmy American Girl. Kromě Taming of the Shrew spolu produkují také CBS seriál Queens Supreme.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 261 týdny
no radši bych variaci na shakespeara.

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY