5. 7. 2019

Novinka pod lupou: Ambitions (OWN)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Ambitions
Žánr Drama, Právnický, Soap
Stanice OWN
Premiéra 18. 6. 2019
Vysílání úterý, 22:00

Délka pilotu: 45 minut

Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Žena se přestěhuje do nového města a dostane se do střetu s jedněmi z nejmocnějších a pomstychtivých lidí ve městě.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

U spousty seriálů se mi stává, že je absolutně nepoberu a sledování je pro mě utrpení. Ale musím říct, že tady je úplně jiný problém. Většinou nejsem náročný divák, co se techničtější stránky týká. Důkazem může být to, že si stále užívám teen seriály z CWčka a podobně. Stačí mi zábavný příběh a už se vezu.

Tady ale dvě věci tak bijí do očí, že je nemůžu ignorovat. První věc je neuvěřitelně špatné herectví. Konkrétně mě ubíjelo sledovat herečku Robin Givens, která měla bohužel snad asi nejvíc prostoru ze všech čtyř hlavních postav. Její projev je tak strojený a řeč těla natolik odpuzující, že mě opravdu mučilo ji sledovat.

Druhou věcí je pak scénář, který jí (a ani ostatním) nijak nepomáhal. Dialogy byly nudné, předvídatelné a mimořádně klišoidní. OWN je už po těch letech poměrně známá afroamerická soap stanice, ale tady tohle v kombinaci s nasládlou táhnoucí se hudbou a zpomalenými „romantickými“ záběry sexu spíš připomínají soft porno.

Vrcholem všeho byla scéna na nadačním večírku, kdy dobré dvě minuty kamera přejížděla po tvářích jednotlivých postav, které po sobě pokukovaly s chtíčem, čímž nám asi měl seriál naznačil, jak se budou tvořit zdejší milostné trojúhelníky a tajné aférky.

Mohla bych tu jmenovat donekonečna, ale myslím, že stačí říct, že tento seriál nepotěší ani ty nejzarytější fanoušky soapek, jako jsem já. A to už by vám mělo něco naznačit.
  • luxusní prostředí a pozlátko bohatých a mocných
  • neuvěřitelně špatné herectví
  • scénář na stejné úrovni
10 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nás motivuj sdílením! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
Drunk_Queen

Drunk_Queen

Potom, co jsem zahlédla stanici, mi bylo jasné, že to takhle nějak dopadne :'D.
před 63 týdny
Další články k tématu