Facebook Twitter E-mail
6. října 2012

Primeval: New World - dinosauři se vrací na scénu

Stanice Syfy a Hulu.com získali práva na spinoff seriálu Pravěk útočí (Primeval) s názvem Primeval: New World. Premiéra je plánována na rok 2013 a podle všech zpráv je jasné, že si toto duo dá na zpracování velmi záležet. Projekt se tak přidává na seznam těch, které Syfy získala nebo připravuje, z novinek je to například Sindibád. Seriál Pravěk útočí byl původně vysílán na BBC, v USA pak na BBC America a vedl si skvěle.

K novince je zatím objednáno je 13 epizod a objeví se v ní například Niall Matter (Zane v Heuréce), Sara Canning (Jenna v Upířích denících) a Danny Rahim (Young James Herriot) jako členové týmu expertů a vědců, kteří vyšetřují paranormální jevy a stíhají u toho bojovat s prehistorickými příšerami. Tvůrčí tým vedou výkonní producenti Martin Wood (Sanctuary) a Gillian Horvath (Sanctuary). Seriál byl už ve fázi příprav prodán do několika dalších zemí, kde se bude vysílat (např. Francie).

Jestliže jste fanoušci předlohy, máte se tedy na co těšit.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

toebiash
před 267 týdny
I když jsem zatím viděl všechny sezóny a drobnou chvíli louskal i knihu (...
zipacna
před 266 týdny
Tak jsem koukal, že na ten seriál už někdo přidal dokonce i názor...
dinotom55
před 224 týdny
já jsem to už viděl ale jen anglicky s titulkami,tak neví někdo kdy bude...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY