29. 7. 2019

Novinka pod lupou: Family Reunion (Netflix)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Family Reunion
Žánr Komedie
Stanice Netflix
Premiéra 10. 7. 2019
Vysílání celá série k dispozici

Délka pilotu: 33 minut

Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Cocoa McKellan jede se svým manželem Mozem – bývalým fotbalistou – a čtyřmi dětmi zpět do rodného městečka Columbus v Georgii. Čeká je velké rodinné setkání, kde se znovu uvidí s početnou rodinou, u které si ani neuvědomili, jak moc jim vlastně chybí.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Černošské sitcomy, jeden ze žánrů, kterým úplně neholduju. Je to v podstatě úplně stejné jako Black-ish, The Soul Man a podobně. Rodinka, black lives matter hnutí, trapné vtípky, hrozné herectví a neskutečně otravný studiový smích.

Přiznám se, že jsem už viděla horší. Nepamatuju si už název, ale pořád mám v paměti tu komedii, jak černošská rodina cestovala nějakým autobusem a rozhodla se taky přestěhovat do rodného města. To se nedalo vydržet. Family Reunion má stejný koncept (z návštěvy se vyklube stěhování), ale alespoň se mi z toho až tolik nevařila krev v žilách.

Vlastně jsem se i jednou zasmála, když se rodiče vydali pařit na párty, aby tam udělali trapas své dospívající dceři. Náhodou to na tanečním parketu roztočili slušně, to se musí nechat. Jinak ale bída s nouzí. Rozhodně nic, kvůli čemu byste měli trávit bezesné noci při maratonu.
  • sledování se dá přežít ve zdraví
  • relativně krátká stopáž
  • taneční scéna
  • špatné herectví
  • studiový smích
  • až na taneční výjimku bez (povedeného) vtipu
30 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu