4. 8. 2019

Seriálové osudy: The 100

Seriálové osudy: The 100

Během letní novinářské tiskové konference TCA dnes přišla řada na stanici The CW. Ta neztrácela s ničím čas a hned na úvod oznámila, že nadcházející sedmá série populárního postapokalyptického sci-fi The 100 bude poslední. Seriál se rozloučí s fanoušky závěrečnou řadou v roce 2020.

Zprávu poprvé zveřejnil výkonný producent Jason Rothenberg: "Finále šesté série je za dveřmi, ale dnes pro vás mám hořkosladké zprávy. Sedmá série bude poslední. Jsme nesmírně vděční lidem ve WB a CW, že nám vždy umožnili vyprávět náš příběh tak, jak jsme chtěli, a že nám umožní ho zakončit za našich podmínek. Byla to neuvěřitelná jízda!

Zprávu nyní potvrdil také ředitel stanice Mark Pedowitz. Seriál je adaptací knižní série od Kass Morgan a sleduje skupinku přeživších, kteří se vrací z vesmíru zpět na Zemi po ničivé nukleární apokalypse.

Závěrečná sedmá série bude mít 16 epizod.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
Caroline115

Caroline115

A mě to docela mrzí. Kromě 4. série, mě to pořád bavilo (a baví) a klidně bych chtěla ještě 2-3 série.
před 53 týdny
nighthunter

nighthunter

az na to ze BBT uz skoncilo...
před 50 týdny
luciakanky

luciakanky

Viem, bolo to myslené tak, že v tomto roku sa začala moja svätá trojka rozpadať a v 2020...
před 50 týdny
Další články k tématu