11. 8. 2019

Novinka pod lupou: Pearson (USA Network)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Pearson
Žánr Drama, Právnický, Politický
Stanice USA Network
Premiéra 17. 7. 2019
Vysílání středa, 22:00

Délka pilotu: 45 minut

Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Jessica Pearson přišla o svou právnickou licenci. Nyní vstupuje do komplexního a pochybného světa politiky v Chicagu.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Tady je asi jasné, na jaké publikum Pearson cílí. Nejsem si jistá, že zaujme kohokoliv, kdo dřív nesledoval Suits. A dost možná nezaujme ani samotné fanoušky svého předchůdce. Přišlo mi, že jsem se celou dobu dívala na podprůměrnou právničinu s nezajímavými postavami i příběhy.

Byla jsem zvědavá, jak takový vyhypovaný spin-off Suits bude vypadat. Přiznám se, že jsem se nechala strhnout s davem a těšila jsem se, co tato novinka přinese. O to studenější sprcha přišla. Neříkám, že je to špatný seriál, jen zdaleka nedosahuje kvalit, jaké jsem si představovala.

Seriál nepřináší vůbec nic nového. Má chytrou hlavní hrdinku, která se snaží nastolit dobro ve světě za každou cenu. Je jí úplně jedno, komu přitom šlápne na paty. Ze začátku mi přišlo zábavné, jak si ji do kanceláře dosadil záporák ve stylu „drž si své nepřátele blízko“ a jak mu hned od prvního dne ukazovala, že to nebyl nejlepší nápad, protože má vlastní hlavu. Ale když už se tento scénář začal v pilotu opakovat počtvrté, začalo mě to unavovat.

Jediné plus vidím v obsazení Bethany Joy Lenz, protože Hayley není nikdy dost. To mi připomíná vnitřní boj, co si dát maratonem po odsledování Zoufalek, protože je tolik kandidátů včetně One Tree Hill, které bych chtěla vidět, ale stále jsem se k nim nedostala. Ale to je zcela off-topic, její postava v Pearson je asi to nejzajímavější, co seriál nabízí. Ale možná jsem jen zaujatá.

Ve výsledku v tom vidím neinovativní průměr po všech stránkách. Jestli je takový i Suits, tak už se na jeho sledování těším o dost méně. A že jsem bývala natěšená hodně.
  • chytrá hrdinka
  • Bethany Joy Lenz
  • průměrné ve všech ohledech
  • nedokázal si udržet mou pozornost
50 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
_karel_

_karel_

A stejně byla nejlepčí ve Firefly :-D
před 67 týdny
Radan

Radan

On ten serial neni ze zacatku nejak super vyrazny jako byl Suits, nicmene odsuzovat ho po dvou nebo trech...
před 66 týdny
ragelly

ragelly

Dokoukáno, nakonec dávám 60 procent. Suits jsem zatím neviděla, takže nemůžu porovnávat, ale tady ani tak...
před 2 týdny
Další články k tématu