21. 8. 2019

Novinka pod lupou: This Way Up (Channel 4)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název This Way Up
Žánr Komedie, Draa
Stanice Channel 4
Premiéra 8. 8. 2019
Vysílání čtvrtek

Délka pilotu: 20 minut

Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Aine je chytrá učitelka, která se před čtyřmi měsíci dostala z odvykačky. Nyní se snaží dát svůj život zpátky dohromady. Není to ale nic jednoduchého, jelikož prodělala takové nenápadné drobné nervové zhroucení.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Další z řady komedií, které často spíše přechází do dramatického žánru. Snaží se odlehčenou formou poukázat na problémy, se kterými se lidé musí často potýkat, a které rozhodně žádná sranda nejsou.

I když je poselství možná důležité, nejde o seriál, který by mě nějak extrémně zaujal. Má jen dvacet minut, takže sledování jde. Během té doby jsem se několikrát pousmála – to vystoupení s kartáčkem na písničku od Taylor bylo perfektní. Celkově ale průměr, který se vám po pěti minutých vypaří z hlavy. Je mi jasné, že po roce, až náhodně objevím This Way Up v některém ze článků, už absolutně nebudu vědět, čem to bylo.

Možná se s tímto seriálem nedokážu sžít, protože nemám zkušenosti s podobnými depresemi a nervovým zhroucením. Možná ti, kteří si tím sami prošli nebo znají někoho podobného seriál ocení více, protože si zde najdou situace, se kterými se můžou ztotožnit.
  • vážné téma zpracované odlehčenou formou
  • krátká stopáž
  • neutkví v paměti
50 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu