Facebook Twitter E-mail
7. října 2012

Tvůrci hitu Homeland prodali CBS drama Anatomy of Violence

Po úspěchu na letošních Emmy se tvůrcům hitu Homeland Howardu Gordonovi (ten má za sebou taky mnohaletou práci na 24) a Alexi Gansovi (také 24 a další projekty) podařilo prodat stanici CBS pilot kriminálního dramatu.

Pánové dali dohromady projekt pod názvem Anatomy of Violence (Anatomie násilí), drama inspirované knihou The Anatomy of Violence: The Biological Roots of Crime. Ta by se brzy měla dostat na pulty amerických knihkupectví, jedná se o literaturu faktu. Jejím autorem je Adrian Raine, profesor kriminologie a psychologie na University of Pennsylvania. Kniha se snaží zkoumat a přinášet nejnovější vědecké poznatky o tom, že u určitých lidí jsou větší předpoklady ke spáchání zločinu než u jiných.

Seriál má pak následující námět: “Agentka FBI začne spolupracovat se záhadným psychiatrem, se kterým sdílí spojení z minulosti.” CBS se projektu chytila hezky rychle a ukázala tím zájem spolupracovat s duem, které zaznamenalo tak výrazný úspěch s Homeland. Gordon bude na projektu pracovat jako showrunner.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

haroska
před 263 týdny
Tak Homeland je bezpochyby jedna z nejlepších a nejpromyšlenějších věcí,...
ševča
před 261 týdny
připadá mi, že někdo si řekl, že following a hannibal budou hity, tak se musí...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY