5. 9. 2019

Novinka pod lupou: The Unsettling (HBO)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název The Unsettling
Žánr Drama, Horor, Nadpřirozený
Stanice HBO Nordic
Premiéra 15. 7. 2019
Vysílání čtvrtek, 22:00

Délka pilotu: 21 minut

Předskokan
Konkurence
Tipovačka

Kdo?

Tvůrci Adam Jay Epstein,

Andrew Jacobson

Herci Holly Taylor,

Willow Shields, An-Li Bogan, Noah Grismer, Marguerite Moreau, Tequan Richmond, David Clayton Rogers, Alex Lange

O čem to je?

Becca je šestnáctiletá dívka, která přijíždí do svého nového pěstounského domova v odlehlé oblasti. Její nevlastní sourozenci nejsou při přivítání velmi vřelí, a to ani nemluvě o biologickém synovi jejích pěstounů. Becca se snaží zvyknout na nový domov, ale kolem ní se začnou dít zvláštní věci. Hrdinka neví, kdo nebo co je za ně zodpovědný.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Tak pozor, tento pilot dokázal upoutat mou pozornost. Jako téměř vždy, ani tentokrát jsem netušila, o čem seriál má být. Nakonec se z toho vyklubaly démonické nebo satanické prvky, které dávají celému tomuhle seriálu a la The Fosters zcela nový šmrnc.

Hlavní hrdinové jsou sympatičtí. Nikdo extra nevyčnívá, ale taky mi nikdo nevadí, dívat se na ně rozhodně dá. Především však jde o samotný příběh, který nabízí řadu otázek, ale zároveň v závěru nabízí i částečné útržkovité odpovědi a naznačuje, jakým směrem se budou další epizody ubírat, což oceňuju.

Mám ráda temné seriály a tady je mysteriózna hodně. Otázkou je, jestli si seriál udrží svou napjatou atmosféru i po pilotu, když už nám prozradil, o co tady půjde. Troufám si říct, že i další díly budou zábavné. Taky se mi líbí, že ač se nejedná o komedii (ba právě naopak), seriál od HBO Nordic má méně než půlhodinové epizody, takže je příběh pěkně napěchovaný a příjemně utíká. Určitě budu koukat dál.
  • temná atmosféra
  • postavy a herci
  • ideální stopáž
80 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
DenaaS

DenaaS

tak toto pre mna uz ani nie je novinka.. mozno tak oneskorena. to uz bolo na HBO minuly mesiac...
před 77 týdny
Franki

Franki

Mělo to pár chvilek, ale ta sekta byla otravná a též šilená jak se ukazalo a konec...
před 77 týdny
Ján Kováč

Ján Kováč

Bude to niekto prekladať prosím...
před 76 týdny
Další články k tématu