12. 9. 2019

Novinka pod lupou: The Righteous Gemstones (HBO)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název The Righteous Gemstones
Žánr Komedie
Stanice HBO
Premiéra 18. 8. 2019
Vysílání neděle, 22:00

Délka pilotu: 61 minut

Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Seriál sleduje světově známou rodinu televangelistů, kteří skrývají dlouhou tradici neposlušnosti, chamtivosti a charitativní práce.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Proč mají komedie od HBO hodinu? Stačila by mi půlka a bylo by to až až. Jako jo, při sledování jsem si postupně zvykla na ta individua, která se tady opět objevují v hlavní roli. Ono by asi stačilo vidět jméno Dannyho McBrida, jehož Eastbound and Down mě i po letech straší dodnes, a měla bych představu, do čeho jdu.

Seriál je šílený a rozhodně diváky rozdělí na dvě skupiny. Jedni si ho pro svůj jedinečný humor zamilují, druzí ho nebudou moct vystát. Já osobně vím, že tento typ humoru mi absolutně nesedí a nehrozí, že bych si kdy pustila další díly.

Na druhou stranu přiznávám, že to pro mě nebylo takové utrpení jako Eastbound. I když jsem si říkala, proč je to tak dlouhé, nakonec to docela uteklo. Věřím, že své diváky si seriál najde, protože nějaký humor tam je. Jen se nesetkává s tím mým.
  • zajímavé prostředí
  • pár úsměvných momentů
  • absolutně mimo můj humor
  • dlouhá stopáž
40 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Kliknutím aktivuješ úžasnost! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
darebnica

darebnica

Pilot mal hodinu. ďalšie časti už "len" 32 minút. Teda druhá. Ostatné ma už nezaujímajú. Mám rada...
před 53 týdny
Další články k tématu