27. 9. 2019

Den v seriálech: Walker, Texas Ranger, Lois Lane a další

Nepřehlédněte

Pravděpodobně největší pozdvižení v posledních dnech přinesla zpráva o tom, že stanice CBS pracuje na rebootu legendárního seriálu Walker, Texas Ranger (Walker Texas Ranger). Ale pozor, Chuck Norris tentokrát musí jít stranou a dát přednost nové hvězdě, která se hlavní role zhostí. Novým Walkerem se nestane nikdo jiný, než samotný bratr Winchester! Je to tak, Supernatural (Lovci duchů) sice končí, ale Jared Padalecki se s prací a seriálovou branží rozhodně neloučí. Podaří se mu získat stejný kulturní status, jaký má (především v našich končinách) Chuck?

O tom, že se Tom Welling vrátí jako Superman, už jsme vám psali. O den později bylo oznámeno, že se v obřím crossoveru Crisis On Infinite Earths objeví také Erica Durance jako Lois Lane. Na první fotku shledání se můžete podívat zde. Naopak Michael Rosenbaum alias Lex Luther potvdil, že nabídku na účinkování v crossoveru odmítl, takže ho ve známé roli znovu neuvidíme. V epizodách osazenstvo dále doplní Ashley Scott (Huntress) a Osric Chau.

Arrow sice končí, ale stanice The CW si nechává otevřená vrátka v podobě dalšího pilotu, který je zároveň spin-offem původního seriálu. Své role z Arrow si v potenciálním novém seriálu zopakují dámy Katherine McNamara, Katie Cassidy a Juliana Harkavy, které hrají Miu Smoak, Laurel Lance a Dinah Drake. Pilotní epizoda se bude vysílat v rámci osmé série Arrow.

Castingy

Ronen Rubinstein, Sierra McClain, Jim Parrack: 9–1–1: Lone Star (Fox)
Michael Stahl-David: Almost Family (Fox)
Mitch Pileggi a Cara Buono: Supergirl (The CW)
Alaina Huffman: The 100 (The CW)
Blythe Danner: American Gods (Američtí bohové) (Starz)
Griffin Dunne: povýšen mezi stálé postavy v This Is Us (Tohle jsme my) (NBC)
Christine Baranski, Cynthia Nixon, Amanda Peet, Morgan Spector: The Gilded Age (HBO)
Jeremy Pope: Hollywood (Netflix)

Premiéry

Kidding (K smíchu): 9. února 2020 na Showtime
Tell Me a Story (Nepohádky): 5. prosince na CBS All Access

Nové seriály a projekty

Jim Parsons a Mayim Bialik se dávají znovu do kupy! Tedy alespoň za kamerou. Společně budou produkovat novinku Carla, která je americkou adaptací britského hitu Miranda. Bialik v projektu ztvární hlavní roli. O projekt byl mezi stanicemi velký zájem, nakonec na něj práva získala stanice Fox, která objednala projekt pro seriál pro podzim 2020. Carla je třicetidevítiletá žena, která se každý den snaží dokázat společnosti i své matce, že člověk nemusí mít vše, a přesto může být šťastný. Proto se hrdinka rozhodne utratit peníze, které jí rodiče odkládali na svatbu, a otevře si za ně kočičí kavárnu v Louisville.

ABC dává objednávku put pilot hudební rodinné komedii Mourning Songs. Příběh se inspiruje životem a instagramovými příspěvky písničkáře Ryana Langera. Pětatřicetiletý skladatel se musí po tragické smrti svého otce přestěhovat zpět domů, aby zde žil se svou matkou a pomáhal rodině překonat ztrátu. Do dění se však zapojuje asi tak poprvé za celý svůj život. Langer se tři měsíce po návratu domů rozhodl znovu psát písničky. Začal nahrávat 15s skladby na instagramový účet mourningsongs. Dal si za cíl napsat krátký 15s song každý den po dobu jednoho roku. Každé ráno pak nový výtvor o tom, co má zrovna na srdci, publikoval právě na svůj profil.

Showtime objednává nový seriál Ripley, který je adaptací bestsellerových románů o Tomovi Ripleym. Hlavní role se zhostí Andrew Scott (Fleabag) Tom Ripley dostane na začátku 60. let práci od zámožného muže. Má cestovat do Itálie a pokusit se přemluvit jeho rebelského syna, aby se vrátil domů. Tom nabídku přijme, čímž se dostane do spletitého světa podvodů a vražd. Všech pět románů (The Talented Mr. Ripley, Ripley Under Ground, Ripley’s Game, The Boy Who Followed Ripley and Ripley Underwater) se stane jakousi mapou, která v seriálu ukáže Ripleyho vývoj od podvodníčka v sériového vraha.

Další střípky

Willa Holland se vrátí v poslední sérii Arrow jako vedlejší postava.

Good Trouble nabídne shledání celé rodinky z The Fosters ve vánočním speciálu.

Billie Lourd ztvární ve Will & Grace (Will a Grace) vnučku postavy, kterou v seriálu hrála její skutečná babička Debbie Reynolds.

Hraný seriál Ghost Rider, který vyvíjela streamovací služba Hulu, nakonec nevznikne.

Trailery

The Sinner (Hříšná duše)


Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
Makronka

Makronka

Sakra děcka, Clois je zpátky! :D Ta facka nostalgie, juchu. Jared a Walker? No, obojí mám ráda, mám ráda...
před 22 týdny
Makronka

Makronka

Já sice nechci být kacíř a nasazovat proti pánovi všehotvorstva, ale co se týče herectví, no. Já si...
před 22 týdny
Tulrika

Tulrika

Miranda je jen jedna a je úžasná. Nedovedu si představit americkou verzi.
před 21 týdny
Další články k tématu