Facebook Twitter E-mail
8. října 2012

The Hundred: Postapokalyptické drama míří na CW

Společnosti Alloy Entertainment se daří. Poté, co ABC Family před několika dny obnovila její úspěšný seriál Pretty Little Liars (Prolhané krásky) pro čtvrtou sérii, nyní firma prodala další projekt.

CW koupilo námět ke sci-fi The Hundred. Děj projektu od tvůrce Jasona Rothenberga se odehrává sto let poté, co lidstvo samo sebe zlikvidovalo. Přežilo pouze sto mladých delikventů, kteří byli odkázáni na život ve vesmíru a až nyní se opět vydávají na Zemi, která je nyní zcela jinou planetou, aby se ji pokusili uvést do životaschopného stavu. Přežití lidského druhu je nyní pouze v rukou této malé skupinky lidí.

Produkce se ujme Warner Bros. TV, Rothenberg a zástupci Alloy Leslie Morgenstein a Gina Girolamo.

The Hundred znamená pro Rothenberga návrat k CW. Již dříve pro stanici vytvořil pilot Body PoliticMinkou Kelly v hlavní roli. Kromě toho autor také napsal scénář k remaku Twilight Zone.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Longsword
před 262 týdny
... a navic, protoze je jich tak malo, v treti generaci uz budou...
Maarti
před 262 týdny
Nějakým bratrům, sestrám a nevlastním příbuzným se asi nevyhneme :D Ale ten...
ševča
před 261 týdny
no aspoň nehrozí děti blbé incesty. abych oravdu řekla, vidím v tom...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY