Facebook Twitter E-mail
8. října 2012

CSI se už stýská po sériových vrazích a jiné střípky

Nový sériový vrah v CSI

Dylan Walsh, který v současnosti září v CBS dramatu Unforgettable (Vzpomínky), nechce vyjít z herecké formy. Při čekání na léto 2013, kdy druhá řada seriálu propukne, si tedy domluvil novou práci.

Herec si zahraje sériového vraha v kriminálce CSI (Kriminálka Las Vegas). Kromě něj se v epizodě, která je „tmavá jako nejtmavší noc“, objeví také Sarah Joy Brown.

A o čem tedy osmá epizoda bude? Policisté objeví masový hrob v nevadské poušti, a důkazy naznačí, že půjde o práci sériového vraha Toma Cooleyho, dlouhodobého nepřítele Julie Finlay (Elisabeth Shue).

Sice zatím není jasné, zda Walsh bude opravdu hrát Cooleyho, nebo někoho jiného, ale Brown se objeví jako Karen, žena policisty, která je vyslýchána kvůli svému vztahu s Tomem.

Kromě Unforgettable se Walsh zapsal do seriálů hlavně svou rolí v Nip/Tuck (Plastická chirurgie s.r.o.). Sarah Joy Brown pak hostovala v Castlovi, The Closer nebo ve Without a Trace (Beze stopy).

Alpha žena chce být v noci vzhůru

Up All Night si pozvalo Alpha ženu, aby Avu srovnala do latě.

Azita Ghanizada se objeví ve druhé sérii této NBC komedie jako instruktorka jógy, na kterou Ava chodí. Kromě toho se dámy velmi rychle zpřátelí. Ovšem ne všem nová kámoška naší bývalé talk show moderátorky padne do noty.

Reagan hodně rychle začne hodně žárlit na to, jak blízké si holky jsou, zvlášť když si uvědomí, že je jejich přátelství založeno na něčem, s čím už se nyní Reagan nemůže ztotožnit: být šťastně svobodná dáma.

Kromě Alphas se herečka objevila v Body of Proof (Tělo jako důkaz), NCIS: LA nebo v General Hospital.

Z duchovního prezidentem

Zatímco prezidentské debaty jsou v USA v plném proudu, TNT už svého vítěze má. Falling Skies obsadilo jednoho ze seriálových nejmilejších taťků do role prezidenta.

Stephen Collins, který byl jedenáct let reverendem a patriarchou velké rodiny Camdenů v 7th Heaven (Sedmé nebe), se objeví ve čtvrté epizodě třetí řady jako Benjamin Hathaway, který zastupoval pozici amerického prezidenta během invaze mimozemšťanů.

Postava je popisována jako sebevědomý muž, kterému nechybí charisma, který byl nuceně dosazen do velení jednotky proti mimozemšťanům. Má svůj tým v Coloradu a posílá týmy sniperů, aby po celé zemi hledali přeživší. Hathaway chce poznat Toma (Noah Wyle), aby se dozvěděl, jak on a jeho tým vyhráli válku nad mimozemskými potvorami.

Třetí řada seriálu se vrátí v létě 2013.

Zoufalec v Body of Proof

Richard Burgi se přidává k obsazenstvu Body of Proof (Tělo jako důkaz).

Herec ztvární návladního, kterému se zalíbí Kate (Jeri Ryan). Že by konkurence pro „dalšího nováčka“:?

Burgiho postavou je Dan Russell, politikou ovlivněný veřejný zástupce, který bude pravidelně dobývat srdce slečny Murphy.

Přidání nové postavy znamená, že se o Kate, která donedávna neměla ve svém životě ani náznak romantiky, začnou ucházet hned dva pohlední muži.

Herce jsme mohli dříve vidět v Desperate Housewives (Zoufalé manželky). Kromě toho se objevil i v One Tree Hill, v Castlovi či 24 (24 hodin).

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 266 týdny
Že by BOP nakonec vážně chytlo druhej dech :) možná se dočkáme Richardových...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY