Diskuze k článku Novinka pod lupou: Čechovi (Barrandov)
avatar uživatele
_-0-_
VIP | Cool level: 28 | Timothy McGee
7. 11. 2019 / 11:10:27 (před 39 týdny)
off

Musím uznat, že TV Barrandov důsledně dodržuje zásady zaměření na cílovou skupinu. O "kvalitě" jeho pořadů již bylo napsáno mnohé, ale faktem je, že Soukup Jaromír objevil neobsazenou niku na mediálním (a politickém) trhu a snaží se ji celou obsadit. Je to definovatelná a vyčíslitelná část populace s poměrně specifickými rysy. Okamurovci musí být značně roztrpčeni, stejně tak i o něco inteligentnější trikolorovníci.

Poskytuje jim zábavu, zadostiučinění a i dojem, že existuje potenciální vůdce těch několika procent populace (do 10% ?), která mohou být za vypjatých situací nebezpečně akční. Je to postupně zpracovávaná entita, která by jednoho dne mohla být velmi nebezpečná.

Zatím dostává krmivo v podobě debilních seriálů a ještě debilnějších pořadů Soukupa Jaromíra, ale jejich konzumací se stává komunitou, stmelovanou komunitním cítěním s vytvořením subordinační vazby vůči osobě, jejíž jméno mají nevratně vypálené do sítnic.

Mohla by se z nich stát neopomenutelná síla...

Jako by nestačilo, že máme za premiera udavače STB, president hledá cestu k Rusku a Číně per rectum, na politické scéně máme extremisty a nepotrestané zločince (komunisty) a minulost se čím dál, tím více relativizuje.

Soukup Jaromír je směšný, jím produkované TV pořady rozesmávají jedince s IQ nad 90 pro jejich stupiditu a zdánlivou neprofesionalitu, ale pokud se na ně podíváte jako na nástroj, tak z toho musíte mít zimomriavky (krásný slovenský výraz) stejně, jako já.

Btw., politické ambice by byly (resp. produkty PR)...

DEFUND CANCEL CULTURE!
Editováno: 1x | Naposledy: 7. 11. 2019 / 14:57:23
avatar uživatele
Lucyen
Bežný uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
26. 11. 2019 / 23:12:11 (před 37 týdny)
off

náhodou jsem na seriál klikla, že by to mohlo být něco trapně vtipného na večer, ale že mi bude stačit jen prvních pět minut, tedy jen znělka a ukázky ze seriálu, to jsem nečekala :(