DISKUZE K ČLÁNKU Novinka pod lupou: Čechovi (Barrandov)

_-0-_

Cool level: 25
Lee 'Apollo' Adama

OFF-LINE
Vítejte u mého příspěvku :-)
7.11.2019 / 11:10:27 (před 8 dny)
Musím uznat, že TV Barrandov důsledně dodržuje zásady zaměření na cílovou skupinu. O "kvalitě" jeho pořadů již bylo napsáno mnohé, ale faktem je, že Soukup Jaromír objevil neobsazenou niku na mediálním (a politickém) trhu a snaží se ji celou obsadit. Je to definovatelná a vyčíslitelná část populace s poměrně specifickými rysy. Okamurovci musí být značně roztrpčeni, stejně tak i o něco inteligentnější trikolorovníci.

Poskytuje jim zábavu, zadostiučinění a i dojem, že existuje potenciální vůdce těch několika procent populace (do 10% ?), která mohou být za vypjatých situací nebezpečně akční. Je to postupně zpracovávaná entita, která by jednoho dne mohla být velmi nebezpečná.

Zatím dostává krmivo v podobě debilních seriálů a ještě debilnějších pořadů Soukupa Jaromíra, ale jejich konzumací se stává komunitou, stmelovanou komunitním cítěním s vytvořením subordinační vazby vůči osobě, jejíž jméno mají nevratně vypálené do sítnic.

Mohla by se z nich stát neopomenutelná síla...

Jako by nestačilo, že máme za premiera udavače STB, president hledá cestu k Rusku a Číně per rectum, na politické scéně máme extremisty a nepotrestané zločince (komunisty) a minulost se čím dál, tím více relativizuje.

Soukup Jaromír je směšný, jím produkované TV pořady rozesmávají jedince s IQ nad 90 pro jejich stupiditu a zdánlivou neprofesionalitu, ale pokud se na ně podíváte jako na nástroj, tak z toho musíte mít zimomriavky (krásný slovenský výraz) stejně, jako já.

Btw., politické ambice by byly (resp. produkty PR)...
DON'T PANIC!
Editováno: 1x | Naposledy: 7.11.2019 / 14:57:23

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smailících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.