DISKUZE K ČLÁNKU Novinka pod lupou: His Dark Materials (BBC/HBO)

A.R.G.U.S.

Cool level: 60
Robert 'Levák Bob' Terwilliger

OFF-LINE
Bez nadpisu
4.11.2019 / 23:41:55 (před 11 dny)
Jsem moc rád, že tento seriál zatím mohu zařadit mezi ty zdařilé knižní adaptace, už se nemohu dočkat až uvidím spoustu scén, které znám z knih...

Jo zvířata mohou měnit podobu a když jejich společník dospěje, tak se dá říct, že dospějí i oni a potom už budou mít stálou podobu. Baví se o tom v těch kryptách, jak přemýšlí, jaká bude jejich finální podoba...
Deaneira

Cool level: 22
Chandler Bing

OFF-LINE
Bez nadpisu
5.11.2019 / 12:15:09 (před 10 dny)
Konečně zdařilá adaptace knih, hrozně jsem se těšila a opravdu se jim to povedlo
Kolombo

Cool level: 18
Kocour

OFF-LINE
Bez nadpisu
5.11.2019 / 12:55:08 (před 10 dny)
Rozjezd dobrý. Snad udrží laťku.
Non cuspi causa qui non debe cuspire
hacker3985

Cool level: 41
Sheldon Cooper

OFF-LINE
Bez nadpisu
5.11.2019 / 18:42:32 (před 10 dny)

Deaneira napsal(a):

Konečně zdařilá adaptace knih, hrozně jsem se těšila a opravdu se jim to povedlo

Musím souhlasit konečně nějaká knižní adaptace která se podařila a pokud si to udrží laťku tak se to vyrovná i prodloužený verzi LOTRa co se kvalitní adaptace týče.

Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit p**el.
mv1998

Cool level: 25
Lee 'Apollo' Adama

OFF-LINE
Bez nadpisu
5.11.2019 / 22:14:17 (před 10 dny)
Jednoznačně sdílím zdejší nadšení! :) Očekávání jsem měl velká, ale po pilotu jsem zatím nadšen. Vypadá to oproti filmu mnohem temněji a dospěleji, tak snad si to tu atmosféru udrží po celou dobu (podle ukázek to vypadá, že jo). Keen, McAvoy, Wilson naprosto perfektní; jediný, kdo mi zatím moc nesedí, je John Faa, ale snad si zvyknu. Jinak jsem zvědavý hlavně na Leeho, protože pokud se filmu něco fakt povedlo, tak to byl právě obsazení Sama Elliotta.
Jessica Angell

Cool level: 9
Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Bez nadpisu
6.11.2019 / 10:44:09 (před 9 dny)
Lidi já vám nevím..jako líbilo se mi to, ale že bych z toho po pilotu byla paf..úplně jsem nepochopila tu scénu s potopou, jak Asriel přinesl Lyru na Jordan, asi jsem ji v knize minula. Mě se teda víc líbil film než knihy, ano ukamenujte mě..jsem zvědavá na Medvěda kyrysníka a na Serafinu..a jinak..jen eh..tam ti rumuni no nevím..nenadchli mě..nebylo v knize že démoni všech rumunů mají podobu dravců nebo ptáků obecně? a pak..který z nich byl Otec ( jméno si nevybavím) a který vůdce rumunů.
SSA Prentiss
sandokan555

Cool level: 17
Jaime Lannister

OFF-LINE
Bez nadpisu
6.11.2019 / 10:54:40 (před 9 dny)
Dalo sa to pozerat, len mi prekazalo ze to dievca, chvilku sa prava normalne logicky a potom zrazu je uplne dieta co ma hadam 7 rokov. Je to dost nevyvazene co sa tyka spravania malej. Inak pilot v pohode a kniznu predlohu som necital.
Kahlan

Cool level: 58
Buffy Summers

OFF-LINE
Bez nadpisu
6.11.2019 / 13:26:32 (před 9 dny)

Jessica Angell napsal(a):

Lidi já vám nevím..jako líbilo se mi to, ale že bych z toho po pilotu byla paf..úplně jsem nepochopila tu scénu s potopou, jak Asriel přinesl Lyru na Jordan, asi jsem ji v knize minula.


dávam re-reading kníh a neminula si nič...toto bola skôr narážka na novú sériu a Knihu prachu,ktorá sa odohráva pred Zlatým kompasom a kde je Lyra ešte malé bábätko
KNIHA

za mňa musím povedať,že spokojnosť a zatiaľ celkom veľká. z  filmu som mala zmiešané pocity a najmä z toho konca,ktorý mi prišiel useknutý a ako to skončilo som si najprv myslela,že mám nejakú zlú verziu,že mi tam pár minút chýba. ale toto vyšlo.je to ozaj blízke knihám a ja si to užívam,aj postavy/hercov,celý ten svet...proste všetko.už sa teším na ďalšie časti,ako to urobia,na Ioreka, Serafinu či Leeho

Gallifrey fall no more!
Editováno: 4x | Naposledy: 6.11.2019 / 20:35:44
pozitkar

Cool level: 7
Manny Bianco

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.11.2019 / 07:06:10 (před 7 dny)
Po prvním díle jsem velmi spokojený. Ať už je to na seriál neskutečná výprava, herci (ta chemie je úžasná), skvělá hudba a nebo i to, že se zatím drží děje a budou mít čas se ho držet, protože mají 4x větší stopáž než ten nepovedený film. Taky je fajn, že si někdo uvědomil důležitost hlavní role a obsadil dítě, co umí hrát.
Daniel Rahl

Cool level: 0
Margaret 'Maggie' Simpson

OFF-LINE
Bez nadpisu
9.11.2019 / 15:26:40 (před 6 dny)
Filmová hlavní představitelka byla lepsí. Vypadá jak židovka co vylezla z Dachau. Dost radikální názor :D ale já mám rád válečné filmy a první co mě napadlo bylo tohle.

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smailících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.