Diskuze k článku S lupou do historie: Stargate Universe
avatar uživatele
Varro
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
3. 11. 2019 / 15:21:49 (před 4 roky)
off

Z řady Stargate můj nejoblíbenější. Daleká cesta do neznáma... Díky za vzpomínku, budu ho muset zase shlédnout. Když je mi někdy těžko, pustím si ho a zvlášť díl Světlo mě dostává.

avatar uživatele
zip
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
3. 11. 2019 / 15:57:28 (před 4 roky)
off

Je fakt, že předchozí projekty měly na rozjezd dvoudílné piloty... Jsem velký fanoušek SG1 a SGA, ale SGU jsem viděla jen jednou a ani ne celý. Asi to zkusím znovu;)

Kolečkové brusle, sci-fi, Cimrman a sarkasmus -to je moje!
avatar uživatele
Nevada
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
3. 11. 2019 / 17:32:53 (před 4 roky)
off

Jen kopíruju příspěvek někoho jiného (a odjinud), ale víceméně s ním souhlasím, takže si to dovolím:
SG1 seasson (3)4-7(8) > SGA > SG1 rest of it > any shit > SGU

Fundamentalistka, aneb fanynka Písně ledu a ohně, která nenávidí Game of Thrones.
avatar uživatele
Dadulinka
Redaktor | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
3. 11. 2019 / 19:35:59 (před 4 roky)
off

Tohle byl za mě nejhorší seroš (když nepočítám ten animák) z universa SG. Uvěznění na lodi neměli zas tak moc co dělat, tak se hodně řešily vztahy a romantika a celé to tak bylo dost otravné. Některé epky jsem jen proklikala, protože to bylo mnohdy neúnosně vlekoucí se vztahové drama. Taky ty neustále přibývající záhady bez odpovědí ala Lost mě postupně začaly dost lézt na nervy.
Ale mělo to i dost světlých okamžiků a pěkných scén, to zas jo...

Geronimo! Allons-y! Gallifrey stands!
Editováno: 1x | Naposledy: 3. 11. 2019 / 19:36:54
avatar uživatele
hacker3985
Redaktor | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
3. 11. 2019 / 20:30:35 (před 4 roky)
off
Nevada napsal(a):

Jen kopíruju příspěvek někoho jiného (a odjinud), ale víceméně s ním souhlasím, takže si to dovolím:
SG1 seasson (3)4-7(8) > SGA > SG1 rest of it > any shit > SGU

nevim ja bych ten konec upravil sgu > cokoliv jinýho > sgo ale počkat vlastně sgo se vlastně nestalo :DD

Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit p**el.
avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
3. 11. 2019 / 20:55:11 (před 4 roky)
off
hacker3985 napsal(a):

nevim ja bych ten konec upravil sgu > cokoliv jinýho > sgo...

Naprostá shoda, quasiprequel SGO mi vyrazil dech (pochopitelně ne v dobrém), kdežto z SGU jsem byl pouze zklamaný.

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
avatar uživatele
Engeneer
Dlouholetý uživatel | Cool level: 24 | Alan Harper
3. 11. 2019 / 21:28:40 (před 4 roky)
off

Nedokážu říct, zda SGU jako celek je můj nejoblíbenější seriál z universa SG, ale druhá řada je rozhodně moje nejoblíbenější ze všech řad. První polovina první řady byla slabá a seriál zabila, ikdyž se ke konci první řady již postavil seriál na nohy a druhá řada byla perfektní, bohužel to nestačilo.

avatar uživatele
Arkantos
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
3. 11. 2019 / 22:31:39 (před 4 roky)
off

Serial dosiel na to ze sa tam hovno dialo. A pritom to malo obrovsky potencial. Bohuzial sa to utopilo v trapnych vztahoch a minimom deja, ktory by daval nejake odpovede a posun dopredu. A ked sa to zacalo aspon trochu rozbiehat tak to stopli.

avatar uživatele
pozitkar
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
4. 11. 2019 / 11:42:23 (před 4 roky)
off

Já se na to díval hlavně kvůli Francisi Begbiemu :-)
Škoda toho divného konce.

Sláma u kravína!
avatar uživatele
Redmarx
Dlouholetý uživatel | Cool level: 4 | Vince Masuka
6. 11. 2019 / 20:31:39 (před 4 roky)
off

Jinak teda plati, co uz jsem urcite nekde psal: stvaly me premistovaci kameny, moznost mluvit v jinem tele s domovinou byla divna a nejvic me nastvalo, ze to zabalili a konci to kvuli tomu otevrenym koncem tak nejak nijak.
Jinak to byl velmi dobry serial, Robert Carlyle byl vybornej a serial dost tahnul, ikdyz i ostatni postavy byly ok.
Nicmene teda rychle ukonceni serialu melo za nasledek, ze Carlyle vzal roli v Once Upon a Time, takze sechno spatny je pro neco dobry.