Facebook Twitter E-mail
11. listopadu 2019

SerialZone slaví narozeniny!

A je to tady, opět v kalendáři svítí datum 11. listopadu a to znamená jediné. Slavíme další narozeniny! Rok utekl jako voda, ani se nechce věřit, že už je tomuto webu dvanáct let. Za tu dobu, co tu jste s námi, jste nám neuvěřitelně pomohli dostat se mezi špičku, za což jsme vám neskutečně vděční.

Pořád se tu najdou takoví, kteří by si u nás chtěli zadarmo přehrávat všechny seriály v databázi, ale většina z vás už na náš systém kápla. Jsme rádi, že se vám líbí náš watchlist, hry, kalendář, zajímavosti, hudba, narážky, články a všechno ostatní, co tu pro vás těch několik desítek redaktorů neúnavně každý den doplňuje, vytváří a rozšiřuje už tak k prasknutí narvaný obsah našich stránek.

Tento rok je poslední ve starém režimu. Krásné číslo 2020 se ponese ve znamení velkých změn. Neúnavně pracujeme, abychom vám mohli na začátku roku představit další skvělé funkce, o kterých zatím ještě ani nevíte, že je ve svém životě neodmyslitelně potřebujete. Každopádně jsme přesvědčení o tom, že si je zamilujete stejně jako my!

Do roku 2020 s novinkami

Nechci vám prozrazovat nic zásadního, abyste nepřišli o hlavní překvapení. Ale možná… možná mi projde malý teaser, ale pšt! Nikomu ani muk! Co byste řekli na to, že byste si mohli watchlist roztřídit podle vlastních navržených seznamů? Nebo byste raději chtěli s kamarády porovnávat, kdo toho viděl víc a jak se vaše hodnocení shodují či liší? A jeden špek do třetice: Nebude chybět ani lepší přehled o tom, kolik novinek si získalo vaši pozornost v konkrétním roce včetně různých filtrů a statistiky o tom, kolik dní uběhlo mezi premiérou a dobou, kdy jste si první díl pustili (u mnou sledovaných Zoufalek je to 5348 dní, wow).

Dobře, překecali jste mě. Mám dneska extra sdílnou náladu, tak vám prozradím i jednu větší chuťovku. A když říkám větší, myslím OBŘÍ. Chodíte k nám přes smartphone? A taky vás nebaví neustále přibližovat lupu, jen abyste mohli kliknout na odkaz nebo ohodnotit viděnou epizodu? Nebojte, tohle brzy skončí. Tvrdě totiž makáme na tom, abychom vám v příštím roce mohli nabídnout mobilní verzi webu. Nejen na počítači, ale i na telefonu či tabletu tak veškerý obsah stránek uvidíte přehledně, aniž byste museli lupu používat. To zní jako dobrý plán, co myslíte?

Ještě letos samozřejmě nepřijdete o Advent, o ten bychom vás po těch letech už ochudit prostě nemohli, to byste nás hnali na hranici. Odpočítávání Vánoc proto budete mít opět stylové, a jako bonus si potrápíte mozkové závity hledáním správných odpovědí na opět velmi zapeklité hádanky a nápovědy. Těšíte se?

Slovo na závěr

Na závěr chci naší milé SerialZone ke dvanáctým narozeninám popřát jen to nejlepší. Ať je náš další rok ještě lepší než ten předchozí. Ať máme stále nové a nové fanoušky, kteří se u nás zabydlí a již nebudou chtít jinam. Přeju jí, aby redaktoři i nadále pracovali svým nadlidským neúnavným tempem a zdokonalovali každičký aspekt tohoto mimořádného portálu. A především jménem oslavenkyně děkuju vám všem za pravidelnou přízeň, za to, že se k nám vracíte, že se vám u nás líbí a že nám svou spokojenost dáváte hlasitě najevo. Hodnoťte, komentujte, účastněte se našich soutěží, her a anket, prostě nás mějte rádi. Protože vše, co děláme, děláme pro vás.

Všechno nejlepší, SerialZone!
Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misa737
před 4 týdny
Všetko najlepšie prajem, nech sa môžeme ďalší rok spolu na čo tešiť ;)
lenochod6
před 4 týdny
Teprve začínám objevovat smysl serialzone a všechny jeho vychytávky a začínám...
Tulrika
před 4 týdny
Všechno nejlepší! Na nějaké novinky se těším, protože poslední dobou jsou tu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY