Facebook Twitter E-mail
9. října 2012

Great Expectations od Dickense jako seriál od CW

Nějakou dobu jsme tu neměli žádnou novinku od stanice CW, že? :) Každopádně představitelé právě téhle televize se rozhodli objednat seriál s názvem Expectations, což má být moderní verze literární klasiky od Charlese Dickense Nadějné vyhlídky (Great Expectations). Neuhodnete, kdo se ujme role výkonné producentky. Bude jí Reese Witherspoon (můžete ji znát z různých filmů, např Pravá blondýnka nebo Voda pro slony). Reese se rozhodně nenudí, nedávno se pustila do produkování komedie, teď se tedy obrací ke klasice. Scénář dostal na starost J. Mills Goodloe, který za sebou má zatím především práce na produkci.

Příběh seriálu Expectations se bude soustředit na mladé děvče s velkými sny. Touží se dostat do velkého města, jenže tvrdá realita života v San Franciscu není přesně tím, co čekala. Štěstí se k ní však nečekaně obrátí čelem díky daru neznámého člověka.

Poslední dobou se zdá, že tvůrci klasické literatuře věří. Otázkou zůstává, zda bude stejná důvěra i na straně studií. Přáli byste si, aby tento seriál dostal zelenou?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

haroska
před 266 týdny
Tak s tímhle názorem se tedy určitě neztotožňuji. Některé klasiky by...
megawir
před 266 týdny
Z toho co jsem psal čpí ironie na sto honů, ty názore :-)
haroska
před 266 týdny
No ještě že tak!:D Bych byla zklamaná!:D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY