Facebook Twitter E-mail
13. listopadu 2019

Den v seriálech: Friends, Veronica Mars a další

Castingy

T.R. Knight: The Flight Attendant (HBO Max)

Další střípky

Celé herecké obsazení soap opery Days of Our Lives (Tak jde čas) bylo uvolněno ze stávajících smluv. Hlasitě se tedy spekuluje o tom, že by mohlo jít o konec seriálu, nicméně oficiálně zatím nic oznámeno nebylo.

Hulu prozatím nemá žádné plány na vytvoření páté série Veronicy Mars. Zprávu potvrdil tvůrce Rob Thomas, který však zároveň dodal, že nevylučuje možnost, že se oblíbená hrdinka v budoucnu ještě vrátí.

HBO Max údajně chystá neskriptový speciál k Friends (Přátelé), kde by se sešli všichni hlavní představitelé. Aktuálně probíhají jednání, zatím není nic potvrzeno. Speciál by se nové streamovací službě rozhodně hodil, jelikož nedávno utratila 425 miliionů dolarů za práva na streamování původního seriálu. Znovushledání by mohlo nalákat nové diváky. Tvůrci nás však ujistili, že rozhodně nevznikne žádný reboot ani pokračování seriálu.

Trailery

Mad About You (Jsem do tebe blázen)


Last Man Standing (Poslední chlap)


Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

zip
před 4 týdny
Mad about you, tak to je překvápko! Už chybí do celého výčtu navrátilců jen Xena
verca.sotek
před 4 týdny
Tak doufám,že u Přátel to zase není jen kachna...nebo kuře. :D (Kdo...
Jessica Angell
před 4 týdny
Ten si tak leda vykopal vlastní hrob..Veronica a … byly Endgame..jejich...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY