Facebook Twitter E-mail
9. října 2012

Komik Maz Jobrani se objeví v nové komedii stanice CBS

Stanice CBS dala zelenou projektu Nobody Trusts Maz, rodinné komedii od zkušeného scénáristy a producenta Phoefa Suttona (Na zdraví). V hlavní roli se představí komik s íránskými kořeny Maz Jobrani.

Děj seriálu je popisován jako show o vzestupu moderní smíšené americké rodiny. Vše se bude točit kolem Maze (Jobrani) a Jenny, kteří představují mladý pár prožívající americký sen na předměstí, kde mají dům a žijí se svými dvěma dětmi. Jediný „problém“ je ten, že Jenny má irský původ a Maz perský. Pro ně to samozřejmě nic zvláštního není, ale její otec a jeho matka to vidí úplně jinak. Mazova matka má pocit, že si její syn svatbou pohoršil a otec Jenny si je jist, že jeho zeť prostě musí mít nějaké spojení na Al-Káidu. Nikdo nevěří nikomu, dokud se skutečně nepoznají.

Jobrani za sebou má bohatou seriálovou kariéru a je oblíbeným komikem. Dá se tedy předpokládat, že by to nemuselo dopadnout úplně špatně.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 265 týdny
není na mladý pár trochu starý? ale jinak se mi téma líbí.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY