Facebook Twitter E-mail
9. října 2012

Revenge: Mrcha je zpátky a s ní i její matka a další střípky

Teď, když se nám Victoria vrátila na scénu s grácií sobě vlastní, se dočkáme i setkání s její matkou. Uvidíme tak, po kom podědila svoji povahu a svůj ostrý jazýček. Victoriinu matku neztvární nikdo jiný, než sexsymbol 70. let Adrienne Barbeau.

„Jedná se o někoho, kdo umí využít lidi k dosažení svého cíle“ prozrazuje výkonný producent Mike Kelley. „Naučila Victorii, jak přežít jen s málem, jak použít důvtip a svůj vzhled.“ Když se Barbeau objeví, zjistíme, jak vzniklo monstrum jménem Victoria Grayson, uvidíme, jak ji ovlivnilo chování její matky. Což je něco, s čímž se může Ems ztotožnit.

Obsazena klíčová role v seriálu Arrow

Tuto roli pro sebe ukořistil Currie Graham známý ze seriálů Fringe, Suits a NCIS: Los Angeles. Zahraje si Kinga, vůdce Royal Flush gangu, o kterém jsme již informovali v této bleskovce. Poprvé, a jistě ne naposled, se střetne s naším hrdinou, Oliverem Queenem, v šesté epizodě.

Vysoce očekávaný seriál má premiéru již tento čtvrtek 11. října 2012.

Tim Meadows a Paula Newsome jako rodiče v Suburgatory

Meadows se objeví v několika epizodách Zajatců předměstí (Suburgatory) počínaje 7. epizodou jako Malikův otec Edmond. Ten je popisován jako silný patriarcha, který drží rodinu úzce spojenou a který se se svými nejdražšími přestěhoval do Chatswinu ne kvůli lidem, ale kvůli školám. Edmond je pyšný na svůj recept na krůtí knedlíčky a viní se za smrt svého bratra, který umřel, když byli oba ještě děti.

A Malikovu matku Tracy si střihne Paula Newsome.

Prvního dílu 2. řady se dočkáme 18. října 2012.

Smutné zprávy pro fanoušky seriálů Community a Whitney

Stanice NBC totiž pozdržela datum vysílání jejich premiérových dílů na dobu neurčitou. Nemusíme se však jednat o vyloženě špatnou věc. Seriály totiž běží v mrtvý vysílací čas v pátek a možná má NBC v plánu vyčkat a případně nahradit ne moc úspěšné Animal Practice a Guy With Kids, vysílané ve středu, těmito oblíbenými sitcomy.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nikuska181
před 262 týdny
Tak na Victoriinu matku som veľmi zvedavá. :)
ševča
před 261 týdny
graham mi vždycky sedl na takové ty blbečky, které nikdo nebere vážně, ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY