4. 12. 2019

S lupou do historie: Young & Hungry

Pojďte se spolu s námi vrátit do dob minulých. Vydáváme se do seriálového nebe a oprašujeme legendy, na které se nyní díváme svěžíma očima! Jak by piloty úspěšných televizních legend obstály v dnešní době? Dali by jim vůbec diváci ještě šanci? A jak se na naše oblíbené či dokonce zamilované seriály po letech s odstupem díváme my? Lupa míří do historie se dvěma cíli. Vyvolat ve vás nostalgii a neodolatelnou touhu si svůj milovaný seriál opět pustit (protože víme, kolik máte času :'D), ale také vám potenciálně chceme rozšířit obzory a představit méně známé seriály, které jsou nyní po letech jako stvořené pro sledování maratonem!

Takže, SerialZoňáci, jak hodnotíte Young & Hungry (Mladí a hladoví) 1×01: Pilot?

Medailónek

Název: Young & Hungry (Mladí a hladoví)
Žánr: Komedie / Sitcom
Stanice: Freeform
Vysílání: 2014–2018
Celkový počet sérií: 5
Premiéra: 25. 6. 2014
Délka pilotu: 21 minut

Kdo?

Tvůrce: David Holden
Herci: Aimee Carrero, Mallory Jansen, Rex Lee, Emily Osment, Jonathan Sadowski, Kym Whitley

O čem to je?

Mladý bohatý podnikatel Josh hledá nového osobního kuchaře, najímá si kurážnou bloggerku Gabi, jenže už od začátku jejich spolupráci doprovází značné množství potíží. Gabi brzo zjišťuje, že bude muset řešit problémy nejen v kuchyni, ale i mimo ni.

Trailer

Historie očima SerialZoňáků

jesmot

Status: viděn pilot
Hodnocení celého seriálu: -

Loni jsem v rámci výzvy viděl pilot poprvé, když se na něj dívám teď, nechápu, proč jsem seriál nesledoval dál. Pilot mě totiž naprosto dostal a odrovnal, takže ho rozhodně hned připisuju do nekonečného seznamu seriálů, ke kterým bych se chtěl/měl někdy vrátit.

Naprosto mi sedly postavy i obsazení. Kym Whitley jako Yolanda mi strašně připomíná někoho z jiného seriálu, jen nemůžu přijít na to, koho. Každopádně její humor mi kompletně sedl, báječně všechny doplňuje a spojuje a všechno dělá s kouzelnou lehkostí. Naproti tomu nervák Elliot je sice z úplně jiného těsta, ale taky dokonale sedí do příběhu, to jeho vnucování se a podlézání, jak okamžitě přistupuje na hru, zkrátka suprově napsané. O hlavní dvojici ani nemluvím, ta k sobě vysloveně sedí, takže v kombinaci zajímavé čtveřice, vlastně spíš pětice, se je určitě na co těšit.

Příběh je fajn, takový klasický sitcomový přechod mezi třídami, nic násilného, pohoda, proč ne. Taková příjemná oddechovka, jen mám obavu, že z toho jídla budu mít při sledování nakonec ještě pořádný hlad. Naštěstí to alespoň hezky uteče, takže když problém vyřešíte obědem, hezky vám to vykryje pauzu a ještě se pobavíte.

Na to, že se jedná o pilot, tak tu chybí takové to šroubované představení postav, což je fakt super. Navíc je to opravdu všechno sitcomové, takže se neztratíte v postavách, ve vztazích ani ničem jiném. Mně tento seriál, respektive pilot sedl perfektně a těším se, až se k němu někdy ve volné chvíli dostanu naplno. Můžu tedy jedině doporučit.

+ postavy
+ humor
+ uteče
+ neztratíte se
+ chytne

Moje hodnocení pilotu: 90 %
Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
jesmot

jesmot

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
zip

zip

Vždy mě dobře pobavilo, za mě ano;)
před 51 týdny
Drunk_Queen

Drunk_Queen

Začátek paráda, ale s tím, jak se motali pořád na jednom místě, mě to po pár řadách přestalo bavit a...
před 51 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

První série byla nejlepší.
před 51 týdny
Další články k tématu