Facebook Twitter E-mail
11. října 2012

ABC koupilo scénář od hvězdy z Modern Family

Hvězda Modern Family (Taková moderní rodinka) Ty Burrell rozšiřuje svou spolupráci se stanicí ABC.

ABC koupilo dosud nepojmenovanou komedii, kterou píše a produkuje právě Burrell se svým mladším bratrem Duncanem. Kromě toho za projektem stojí také 20th Century Fox TV, studio, ze kterého vzešlo Modern Family. ABC si zatím objednalo scénář.

Projekt je založen na zážitcích z dětství obou bratrů. Jedná se o komedii o dvou městských rodinách, které koupí jediný obchod v maličké komunitě v Oregonu. Ve světě, kde je každý přehnaně vystresovaný a závislý na technologii, v tomto světě pracuje tato skupina společně, bez využívání moderních přístrojů, aby tak zajistili lepší život pro své rodiny.

Tento projekt je pro bratry již druhým seriálovým pokusem. Oba vyrůstali v Ashlandu a strávili osm let v Applegate, v Oregonu, kde jejich rodina vlastnila obchod. V roce 1990 společně napsali divadelní hru, ve které také hráli. Pak se ale jejich cesty rozešly a bratři se opět dali dohromady až nyní.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misulka78
hodně dávno
No, tak uvidíme, co z toho bude :)
manro
hodně dávno
Tak snad to vyjde. Ty Burrell je skvělý v Modern Family pokud se objeví...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY