Facebook Twitter E-mail
11. října 2012

Strange Calls: Paranormální jevy, maják... a komedie?

Strange Calls, půlhodinová komedie od scénáristy Donicka Caryho (New Girl), režiséra Rubena Fleischera (Zombieland) a producenta Aarona Kaplana (The Neighbors) přistála u ABC. Stanice si objednala pilot.

Strange Calls se inspiruje stejnojmenným australským seriálem. Hlavní postavou je dobrosrdečný bostonský policista Toby Banks, který dostane noční službu na Nantucketském ostrově. Tam se devět měsíců v roce dějí zvláštní, nevysvětlitel­né věci.

Svou kancelář má ve strašidelném majáku na kraji města. Jeho novým parťákem je Gregor, podivínský strážce majáku a místní znalec nadpřirozena. Tito dva tak spolu vytvoří nepředvídatelné duo, které bojuje proti zločinu. Musí se především vypořádávat se „zvláštními telefonáty“ (strange calls), které v noci přicházejí na stanici.

Cary se vrhnul na psaní adaptace a plánuje sloužit také jako hlavní producent společně s Fleischerem.

Australské Strange Calls, které má premiéru příští úterý, vytvořil Daley Pearson na motivy svého krátkého filmu. Seriál je popisován jako multiplatformní show, která zve diváky, aby komunikovali s postavami a sdíleli „podivné“ vidiny skrze Twitter a oficiální webovky seriálu.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

reallyreallychildish
před 269 týdny
To vypadá zajímavě. Teda mě se hlavně líbí ten název. :D
ševča
před 268 týdny
pokud to člověk bude moct sledovat bez twiteru...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY