10. 1. 2020

Den v seriálech: Sabrina, Grey's, Parasite, Howling a další

Prodlouženo/zrušeno

Francouzská verze War of the Worlds (Válka Světů) je jen krůček od prodloužení pro druhou řadu. Podle dostupných informací již Fox Networks Group a Canal+ spolupracují na přípravě nových epizod, které by se měly začít natáčet na jaře v Británii.

Castingy

Minimálně v několika epizodách revivalu Saved by the Bell (Konečně zvoní) se vrátí také Zack a Kelly, resp. Mark-Paul Gosselaar a Tiffani Thiessen.

Premiéry

Nové projekty a seriály

HBO jedná o vytvoření minisérie podle filmu Parasite, za kterou by měli stát Bong Joon Ho a Adam McKay. Film vyprávěl o členech chudé rodiny, kteří se společně rozhodnou vytvořit velký podvod a začnou pracovat v zámožné domácnosti, kde působí jako vysoce kvalifikovaný personál bez rodinných vazeb.

Netflix možná dostane do svého seriálového repertoáru remake The Howling. Přípravy projektů jsou v prvotních fázích, ovšem proslýchá se, že režisér hororového hitu It (To) Andy Muschietti začíná jednat o možném režírování projektu. Film z roku 1981 si vydělal téměř 18 milionů dolarů a stal se jedním z hitů svého roku. Hlavní hrdinkou je novinářka, která je poslána do vzdáleného horského resortu. Zdejší obyvatelé však nejsou tím, čím se zdají být. Aby toho nebylo málo, hrdinka se musí vypořádat také se sériovým vrahem.

Spoilery

Nejnovější díl The Good Place (Dobré místo) ukázal překvapivého hvězdného hosta. V epizodě se objevil Timothy Olyphant, ovšem ne sám za sebe, nýbrž ve své slavné roli Raylana Givense z Justified (Strážce pořádku), a to ve své charakteristické kostkované košili a klobouku. Ostatně, mrkněte na screenshot.

Další střípky

Před několika dny jsme psali o tom, jak nepůsobivý start měla letošní novinka Dracula, co se sledovanosti týče. Nyní jsou již známá čísla za první týden, kam se započítávají také streamy a online sledování na tabletech, telefonech a počítačích. Dracula získal velký boost, za první týden vidělo pilot sedm milionů diváků, což je téměř dvojnásobek původní sledovanosti 3,6 milionu.

Revival Lizzie McGuire řeší první zádrhel. Od projektu odstoupila tvůrkyně původního seriálu Terri Minsky. Natáčení se prozatím pozastavilo, dokud Disney+ nenajde nového showrunnera. „Fanoušci mají velká očekávání. Po natočení dvou epizod jsme došli k závěru, že se chceme vydat jiným tvůrčím směrem,“ uvedl mluvčí stanice.

Představení nové nemocnice Pacific Northwest General v Grey's Anatomy (Chirurgové) přímo volá po spin-offu. Showrunnerka Krista Vernoff však tvrdí, že z nemocnice a jejích nových pracovníků (včetně Alexe, Richarda a Owena) prozatím samostatný seriál udělat nechce.

Trailery

Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)


Brooklyn Nine-Nine (Brooklyn 99)


Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
spike

spike

Sabrinu si si nenechám ujít.
před 6 týdny
Drunk_Queen

Drunk_Queen

No jo, ještě aby museli Amíci číst titulky :).
před 6 týdny
Braun-01

Braun-01

Terri Minsky je žena :-)
před 5 týdny
Další články k tématu