11. 1. 2020

Den v seriálech: Supergirl, Supernatural, S. MacFarlane atd.

Castingy

Chystané drama Finding Alice od britské stanice ITV nabírá hvězdné obsazení. V seriálu se objeví Keeley Hawes, Joanna Lumley, Nigel Havers, Jason Merrells, Gemma Jones, Kenneth Cranham a Sharon Rooney.

Tony Danza bude hostovat v novince Outmatched od Foxu. Ztvární otce hlavního hrdiny v podání Jasona Biggse, který z Floridy přijíždí na návštěvu.

Čtvrtou řadu právničiny The Good Fight (Dobrý boj) obohatí John Larroquette, a to rovnou jako stálá postava. Ztvární Gavina Firtha, jednoho z partnerů významné mezistátní firmy. Herec Zach Grenier (David Lee) byl povýšen mezi stálé postavy.

Jeremy Jordan se vrací do Supergirl. Poprvé se objeví již v epizodě vysílané 26. ledna, která trefně ponese název Back From the Future (Zpátky z budoucnosti).

Nové seriály a projekty

Stance NBC objednala svůj první letošní pilot. Jde o komedii Night School na motivy úspěšného filmu z roku 2018. Pilot sleduje jedinečnou směs dospělých v noční škole. Ti prožijí neočekávanou událost, která je pevně semkne, takže si budou pomáhat nejen ve třídě, ale i mimo ni.

Další střípky

Ve věku 27 let zemřel herec Harry Hains, který se objevil v menších rolích v seriálech American Horror Story, The OA (OA) nebo Sneaky Pete. Zprávu zveřejnila jeho matka, která neuvedla přesnou příčinu smrti, ale prozradila, že se potýkal se závislostí a mentální nemocí. RIP!

Je již téměř jasné, že další epizody Almost Family nevzniknou. Stanice Fox seriál odkázala ze středy na sobotu večer, kde 22. února odvysílá své poslední dvě epizody.

Seth MacFarlane po neskutečných 21 letech odchází od Foxu. Stěhuje se k NBC Universal, kde podepsal smlouvu v údajné hodnotě 200 milionů dolarů. Jeho smlouva s Foxem, kde vytvořil nespočet seriálů za poslední dvě dekády, vyprší v červnu. Na NBC prozatím zůstane pět let a dočká se tedy velmi bohaté výplaty. Pod záštitou NBC Universal bude tvůrce připravovat, vyvíjet a produkovat seriály pro její stanice a streamy včetně nadcházející streamovací služby NBC, která bude spuštěna v dubnu.

Trailery

MacGyver


The Ranch (Ranč)


Devs


Supernatural (Lovci duchů) láká na svůj konec


Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Micuda98

Micuda98

Night School zní zajímavě, ale uvidíme co se z toho vyklube... Když Seth odchází od Foxu (Disneyho) co...
před 58 týdny
Nevada

Nevada

David Lee v The Good Fight, skvělé! To se těším zase o něco víc. Zatím se asi neví, kdy 4. série...
před 58 týdny
ragelly

ragelly

Myslím, že to zatím neoznámili.
před 58 týdny
Další články k tématu