14. 1. 2020

Seriálové osudy: Shameless, L Word, Work in Progress

Seriálové osudy: Shameless, L Word, Work in Progress

Kabelovka Showtime se s tím rozhodně nepárala. Během svého TCA panelu oznámila hned tři seriálové osudy.

Dramedy veterán Shameless se blíží ke svému konci. Úspěšný seriál se dočkal prodloužení pro 11. sérii, která zároveň bude poslední. Ředitel zábavní sekce Showtime Gary Levine uvedl, že by se poslední díly měly vysílat už v létě. „V létě přijde poslední dobrodružství pro Gallaghery a jejich jedinečný mix lásky a úchylnosti. John Wells a talentovaní herci slibují, že Shameless odejde velkolepě, a jelikož všichni rodinku známe, rozhodně to není nadsázka.“

Prodloužení se dočkala také novinka The L Word: Generation Q (Láska je láska: Generace Q), která se vrátí s druhou sérií. Oznámení přichází pár dnů před odvysíláním finále první série, které je naplánované na 26. ledna. Podle Showtime revival přitáhl největší počet nových předplatitelů za roku 2019 právě o víkendu, kdy seriál odvysílal první díl.

Dobré zprávy přichází také pro fanoušky nové komedie Work in Progress, která se také vrátí s druhou sérií. Ta bude mít deset epizod. Kompletní druhá řada se bude psát, natáčet a produkovat v Chicagu. Seriál si vede dobře především u kritiků, kteří si jej nemůžou vynachválit.

Další díly seriálu
Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
Undertaker4

Undertaker4

Já jsem Tak Shameless, měl bych to asi zkusit, slyším na něj jen chválu.
před 36 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Shameless mě mrzí,ale asi se to dalo čekat.
před 36 týdny
migilko

migilko

U Shameless jsem se sekl na začátku devátý série, určitě se jednou naseru a zase to sjedu naráz. :D To mě...
před 36 týdny
Další články k tématu