Facebook Twitter E-mail
14. ledna 2020

Den v seriálech: See, Wentworth, Arrow a další

Castingy

Dave Bautista z Guardians of the Galaxy obohatí osazenstvo druhé série dramatu See od Apple TV+. Prozatím nebylo prozrazeno, jaké role se ujme.

Další střípky

Arrow odvysílá 21. ledna epizodu Green Arrow and the Canaries, která bude sloužit jako pilot potenciálního nového spin-offu. Nyní byly zveřejněny první fotografie, které epizodu divákům přibližují. Můžete se na ně podívat např. na TV Line.

Čtenáři australského plátku TV Tonight si volili nejlepší seriály uplynulé dekády. Australským seriálem minulého desetiletí se stal Wentworth. Ten vyhrál nad zábavní show Have You Been Paying Attention a hořkosladkou komedií Please Like Me. Wentowrth aktuálně v Melbourne natáčí dvacet nových epizod, které se budou vysílat v letech 2020 a 2021.

Za nejlepší mezinárodní seriál z minulého desetiletí čtenáři zvolili Game of Thrones (Hra o trůny). S velkým odstupem po něm následovala komedie The Good Place (Dobré místo) a na třetím místě se umístil netflixácký The Crown (Koruna).

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kolombo
před 7 dny
Aspoň někde je svět stále v pořádku :) Juchů :D
andromache
před 7 dny
Jucháš že je Good Place druhý :D? A jinak ten Wentworth mě vůbec...
Kolombo
před 6 dny
Už jenom účast v top3 s GoT a The Crown mi přijde jako...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY