17. 1. 2020

Streamer Peacock odstartuje v červenci

Streamer Peacock odstartuje v červenci

S novými streamovacími službami se doslova roztrhl pytel. Letos v červenci se představí nový streamer Peacock, který patří pod společnost NBC Universal. Bude vytvářet vlastní obsah, ale také nabídne reprízy starších seriálů.

Peacock odstartuje 15. července. Základní předplatné je stanovené na pět dolarů, pokud však uživatelé nechtějí reklamy, musí si připlatit dalších pět, takže 10 dolarů měsíčně. K dispozici bude také přístup zdarma, ovšem pouze k vybraným epizodám původních seriálů od Peacock. Předplatitelé budou moct sledovat kompletní série.

Streamer aktuálně vyvíjí zhruba dvacet seriálových projektů včetně revivalu Saved by the Bell (Konečně zvoní), sequelu Punky Brewster nebo adaptace Brave New World.

Bohatá nabídka kompletních seriálů zahrnuje 0 Rock, Bates Motel, Battlestar Galactica, Brooklyn Nine-Nine, Cheers, Chrisley Knows Best, Covert Affairs, Downton Abbey, Everybody Loves Raymond, Frasier, Friday Night Lights, House, Keeping Up With the Kardashians, The King of Queens, Married… With Children, Monk, The Office, Parenthood, Parks and Recreation, Psych, Royal Pains, Saturday Night Live, Superstore, The Real Housewives, Top Chef a Will & Grace.

Nově bylo také oznámeno, že se na stream chystají také dosud odvysílané epizody Law & Order, Law & Order: SVU, Law & Order: Criminal Intent, Chicago Fire, Chicago P.D., Chicago Med, Yellowstone, Two and a Half Men a The George Lopez Show. Nebo noční talshow The Tonight Show Starring Jimmy Fallon a Late Night With Seth Meyers.

Chystané seriálové novinky

Girls5Eva
Komedie o dívčí skupině z 90. let, která měla jeden velký hit a pak jejich sláva zhasla. Hrdinky se znovu dávají dohromady, aby si splnily své dětské sny popových hvězdiček.

The Adventure Zone
Adaptace podcastu Dungeons & Dragons a bestsellerového komiksu. Animovaná komedie sleduje trio hrdinů a jejich Dungeon Mastera, kteří se vydávají na dobrodružnou cestu s cílem zachránit svět.

Clean Slate
Henry (George Wallace) je majitel automobilové myčky, který pevně věří v tradice let minulých. Hrdina je nadšený, že se jeho syn, se kterým neměl kontakt, po 17 letech vrací do Alabamy. Henry však musí přehodnotit všechny své názory a postoje, když se mu domů vrátí sebevědomá trans dcera Deesiree (Laverne Cox).

Expecting
Ellie je nezávislá a věčně svobodná hudební manažerka, která vždy chtěla rodinu, ale nikdy nenašla muže, který by se v jejích očích vyrovnal otcovské roli. Nyní slaví 39. narozeniny a rozhodne se požádat svého nejlepšího homosexuálního kamaráda a spolupracovníka Jonathana, aby se stal dárcem spermií pro její dítě. Jonathan souhlasí, což převrátí jejich osobní i pracovní životy vzhůru nohama.

Division One
Komedie o dospívání o ženském fotbalovém týmu, který dostane novou trenérku – bývalou profesionální hráčku, která má slávu dávno za sebou. Tým se musí rozhodnout, jestli je ochotný riskovat vše kvůli tomu, aby dosáhl velkoleposti.

MacGruber
MacGruber (Will Forte) je největší americký hrdina a neskutečný patriot, který je po více než dekádě propuštěn z vězení. Po návratu domů má jediný cíl: chce dopadnout záhadného zloducha ze své minulosti. Celý svět jde proti němu, ale hrdina spolu s Vicki a Piper musí závodit s časem, aby porazil temné síly zla. Ke svému překvapení však zjistí, že to nebude tak jednoduché, protože zlo znovu vystrkuje růžky.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
sandokan555

sandokan555

A videl si co tam iba je v ponuke? nechcem byt zly ale za mesiac by som nemal co pozerat ...
před 4 týdny
Redmarx

Redmarx

Ono se to casem srovna, ne vsichni uspejou. Peacock je v prepoctu 270 Kč, teda podobna cena jako...
před 4 týdny
dominik3

dominik3

tak nakoniec budem platiť netflix, disney, hbo, pracovné apple atď a zaplatím 100€ mesacne
před 4 týdny
Další články k tématu