17. 1. 2020

TCA 2020: Střípky z AMC

TCA 2020: Střípky z AMC

Novinka ze světa Walking Dead s názvem Walking Dead: World Beyond, The (The Walking Dead: World Beyond) zná své datum premiéry. Seriál se na kabelovce AMC poprvé představí 12. dubna.

Stanice vyvíjí novou antologii Soulmates. V seriálu se objeví Charlie Heaton, Malin Akerman, Betsy Brandt, JJ Feild, Sarah Snook, David Costabile nebo Sonya Cassidy. Seriál bude sledovat podstatu romantické lásky a její propojení s vědou.

Jason Segel představil na panelu svou novinku Dispatches from Elsewhere. Jeho romantickou známost Simone v seriálu hraje Eve Lindley, která poprvé ve své kariéře cítí hluboké propojení se svou postavou, která je (stejně jako i sama herečka) také trans. Premiéra je stanovena na 1. března.


Stanice prozatím neví, o čem bude třetí série historické hororové antologie The Terror. Pokud by se seriál dočkal třetí řady, stanice plánuje oslovit nové tvůrce. První řadu vytvořil David Kaiganich, druhou Alexander Woo a Max Borenstein.

Jak jsme psali v osudech, Better Call Saul (Volejte Saulovi) se vrátí se závěrečnou šestou řadou. Během panelu padla otázka, jestli seriál skončí na začátku Breaking Bad, nebo poskočí ještě více dopředu. „Možná oboje,“ uvedl tvůrce Vince Gilligan. První čtyři série nebyla jasná představa, jak by seriál mohl skončit. Obrázek se začal formovat až při tvorbě páté řady. V nových epizodách se vrátí Dean Norris jako Hank Schrader. Jesse a Walter v pětce nebudou, ale nebylo potvrzeno ani vyvráceno, že by se mohli objevit v šesté sérii. Pátá série začíná 23. února.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu